8 padomi, kā palielināt plānu matu apjomu

Plāni un nedzīvi mati ir aktuāla problēma, ar ko ikdienā saskaras daudzas sievietes. Lai  uzlabotu savu matu stāvokli, atgūtu to dzīvīgumu un palielinātu apjomu, astoņus risinājumus piedāvā matu kopšanas eksperte Marita Soha. 

FOTO: Shutterstock.com

Eksperimentē, izmanto līdzekļus, pareizi žāvē

 

Izvēlaties matu kopšanas līdzekļus, kuriem piemīt matu kuplumu palielinošas īpašības.  Pirmais solis pieplakušu matu īpašniecēm ir matu kopšanas līdzekļu revīzija. Pārliecinies, vai  tiek lietoti pareizi līdzekļi – paredzēti matu kupluma palielināšanai.

 

Klāj kondicionieri matu galos nevis visā to garumā, jo pārspīlēta tā lietošana padarīs  matus smagus. Pievērs uzmanību arī matu skalošanai – neizskalojot kondicionieri pietiekami  rūpīgi, arī tas spēj matus padarīt smagnējus.

 

Izmēģini matus kuplinošu spreju! Pirms matu žāvēšanas izsmidzini uz matu saknēm  matus kuplinošu spreju. Lai gala rezultāts būtu efektīvāks, sadali matus pa šķipsnām vienmērīgākai spreja izklāšanai.

 

Ātrs un vienkāršs veids, kā padarīt matus kuplākus ir žāvēt tos ar galvu lejup. Papildus  vari izmantot fēna difūzera uzgali. Tā platais gals izlīdzina gaisa plūsmu, ļaujot tam piekļūt  lielākam laukumam. Līdzīgu efektu sniedz arī matu ķemmēšana ar galvu lejup. 

 

Izmēģini matu gofrētāju. Lielisks triks, kā likt matiem izskatīties kuplākiem, ir, matu  ieveidošana ar matu gofrētāju. Izmanto to tikai pie matu saknēm, pakāpeniski mazinot  gofrējumu līdz matu vidum.

 

Reklāma
Reklāma

Pamaini matu sakārtojumu. Izmēģināt jaunas matu sasukas, veido frizūras, nebaidies izmantot matu laku un dažādas matu sukas. 

 

Apmeklē frizieri. Matu apgriešana un veidošana sniedz tūlītēju efektu – mati izskatās  svaigāki un dzīvāki. Frizieris var arī ieteikt atbilstošu griezumu, kas vizuāli padarīs matus kuplākus, piemēram, pakāpenisks matu griezums.
 

Eksperimentē ar krāsām. Palūdz savam frizierim, lai tas iesaka toņus un krāsojumus, kas matus padara vizuāli pilnīgākus. Populārs veids kā to panākt ir matu ietonēšana šķipsnās.