Māmiņas parāda, kā pēc dzemdībām patiesībā izskatās sievietes ķermenis, taču saņem tūkstošiem negatīvu komentāru

Četras jaunās māmiņas, kuras brīvajā laikā blogo sociālajos tīklos, uzņēmušas kopīgu fotogrāfiju, parādot, kā patiesībā izskatās sievietes ķermenis neilgi pēc dzemdībām. Lai arī sievietes ar šiem attēliem vēlējušās veicināt pozitīvismu, par šāda veida fotogrāfijām negatīvi izteikušies tūkstošiem cilvēku.

 

FOTO: Mammamuntetiem.lv

Drosmīgās sievietes nekautrējās atklāt, kā izskatās viņu ķermeņi pēc dzemdībām

Fotogrāfijā redzamās sievietes ir jaunās māmiņas, kas iepazinās, piedaloties kopīgos projektos sociālajos tīklos. Aprīļa beigās visas šīs sievietes satikās konferencē, kas paredzēta māmiņām-blogerēm, un tieši tad viņas nolēma, ka vajadzētu uzņemt fotogrāfijas, ar kurām parādītu citiem, kā sievietes ķermenis pēc dzemdībām izskatās patiesībā.

"Katrai no mums ir sava pēcdzemdību pieredze un mēs esam iemācījušās pieņemt savus ķermeņus pēc dzemdībām," intervijā rīta raidījumam "Good Moorning America" stāsta māmiņa Desirija. "Es personīgi iznēsāju trīnīšus un mans ķermenis ir ļoti mainījies. Pagāja ilgs laiks līdz atkal sāku savu ķermeni pieņemt."

Publicējot attēlus, daudzi sociālo tīklu lietotāji uzslavēja jaunās māmiņas par drosmi un dalījās ar tiem tālāk, taču tika izteikti arī daudzi negatīvi komentāri. 

"Vai šī ir reklāma, kas parāda, kāpēc sievietei vajadzētu veikt tauku atsūkšanu?" komentārā pie fotogrāfijas raksta kāds sociālo tīklu lietotājs.

"Šādi ieraksti man traucē," raksta vēl kāds. "Nemēģināt zaudēt svaru ir katra paša izvēle!"

 

" data-instgrm-version="12" style="background:#FFF; border:0; border-radius:3px; box-shadow:0 0 1px 0 rgba(0,0,0,0.5),0 1px 10px 0 rgba(0,0,0,0.15); margin: 1px; max-width:540px; min-width:326px; padding:0; width:99.375%; width:-webkit-calc(100% - 2px); width:calc(100% - 2px);">

 

 

 

 

View this post on Instagram

 

 

 

 

 

 

 

 

 

“Is this an advertisement for why women should get tummy tucks?”⠀ ⠀ “Why aren’t there any fit women in this photo? Not every postpartum body is fat and loose.”⠀ ⠀ “Why has society made it ok to bash women who bounce back yet glorify women who can’t lose weight?”⠀ ⠀ “How about dieting?”⠀ ⠀ “Posts like this bother me. Not losing the weight is a choice.”⠀ ⠀ “I’m a mother of 4 but I’m also a smokin’ hot wife because that’s my duty. No way I’d be happy or settle to look like this.”⠀ ⠀ “Photos like this tear women apart.”⠀ ⠀ “So, you’re saying that skinny women don’t have real bodies?”⠀ ⠀ Just a small sample of the comments we’ve received over the past few days since our original post went live. It’s a shame that the point has been completely missed by some of the people that have taken time out of their day to comment. (The point being: the four of us have been friends online for a long time and finally met IRL and took a last minute photo together...of our different postpartum body types...to show that all body types are beautiful.)⠀ ⠀ If you look at this photo and your first thought is “why are there no skinny women”, you have bigger issues to deal with, my friend. You can look literally anywhere: film, TV, Instagram, magazines, video games and see skinny women. Other body types are absolutely underrepresented in media and it causes women with those body types to feel less than... to feel like they’re not good enough.⠀ ⠀ I want to encourage anyone who felt the need to leave any of the above comments to dig deeper, self-reflect, gain some perspective, learn. Your comment says WAY fucking more about you than it does about us.⠀ ⠀ Be better.

A post shared by Bethanie Garcia (@thegarciadiaries) on

Reklāma
Reklāma

Lai arī rupjus un aizskarošus komentārus par saviem augumiem sievietēm patīkami dzirdēt nebija, Desirija uzsvērusi, ka šie komentāri padarījuši viņas tikai stiprākas.

"Mūs tas neapturēs," norāda jaunā māmiņa. "Es varētu saņemt vēl tūkstošiem negatīvu komentāru un tas mani tik un tā neapturētu dalīties ar šīm fotogrāfijām un ziņu, lai informētu sievietes visā pasaulē. Brīdī, kad saņem komentāru, kurā vēstīts, ka šis ieraksts kādam ir palīdzējis, tu saproti, kas tas ir tā vērts." 

 

No portāla Jauns.lv

Saistītie raksti