Īpašie piedāvājumi rūpēm par fizisko un emocionālo labsajūtu!

Pēc garās un aukstās ziemas ir svarīgi parūpēties par ķermeņa un prāta labsajūtu, īpaši laikā, kad joprojām saglabājas Covid-19 riski un ar tiem saistīti mentālās veselības pārbaudījumi. Tādēļ, lai pavasara un siltā laika atnākšanu neapgrūtinātu fizisks un emocionāls diskomforts, aprīlī izmanto īpašos piedāvājumus fiziskās un mentālās veselības stiprināšanai. Aptieku tīklos BENU Aptieka, aptieka1, Apotheka un Mana Aptieka pērc vienu SORBEX®, LACTOBEX® vai HERBASTRESS® iepakojumu un dāvanā saņem otru!
Lai pavasarī savā un ģimenes locekļu ikdienā neiezagtos trauksme un nevajadzīgs stress, svarīgi ir rūpēties par mentālās labsajūtas stiprināšanu.

FOTO: Publicitātes foto

Lai pavasarī savā un ģimenes locekļu ikdienā neiezagtos trauksme un nevajadzīgs stress, svarīgi ir rūpēties par mentālās labsajūtas stiprināšanu.

Emocionālajai noturībai un mieram

Covid-19 saslimšanas riski, valstī noteiktie ierobežojumi, darba un skolas organizēšana attālināti un virkne citu izmaiņu ir nopietns pārbaudījums cilvēku mentālajai un emocionālajai noturībai, īpaši situācijā, kad ir jārūpējas ne vien par savu, bet arī visas ģimenes labsajūtu. Lai pavasarī savā un ģimenes locekļu ikdienā neiezagtos trauksme un nevajadzīgs stress, svarīgi ir rūpēties par mentālās labsajūtas stiprināšanu. Šajā laikā jāatceras par regulāru izkustēšanos svaigā gaisā, pilnvērtīgu uzturu, kā arī citiem emocionālās labsajūtas uzlabošanas veidiem. 

 

Organisma noturību pret stresu uzlabos HERBASTRESS® – piecu augu ekstraktu un vitamīnu B6 un B12 komplekss. Tas veicina normālu psiholoģisko funkciju, nervu sistēmas un imūnsistēmas darbību, kā arī palīdz nodrošināt normālu enerģijas ieguves vielmaiņu un samazina nogurumu un nespēku. HERBASTRESS® sastāvā ir iekļauti apiņu ziedkopu ekstrakts, pasiflora, kumelīšu ziedi, auzu sēklu ekstrakts un Sibīrijas ženšeņš, kuriem ir nomierinoša un līdzsvarojoša ietekme uz organismu. 

 

 

 

Rūpēm par ķermeņa labsajūtu

Līdz ar pavasara atnākšanu īpaši aktuāli kļūst arī tā sauktie “vēdera vīrusi” un imunitātes stiprināšana. Enerģiju pēc ziemas perioda visai ģimenei palīdzēs atgūt LACTOBEX® – probiotiķis veselībai ar dubulto DUOLAC pārklājumu, kas nodrošina to darbību zarnās. Turklāt tā sastāvā esošais C vitamīns veicina normālu gremošanas trakta un imūnsistēmas darbību, kā arī palīdz mazināt nogurumu un nespēku. 

 

Savukārt, lai darbos un atpūtas brīžos nebūtu jāraizējas par nepatīkamām vēdera un gremošanas problēmām vai sliktu dūšu, mājas aptieciņā savlaicīgi ieteicams sagatavot SORBEX®, kam atšķirībā no parastās aktivētās ogles piemīt ātrāka, izteiktāka un ilgstošāka iedarbība. Turklāt kapsulas nodrošina ērtu un drošu tā lietošanu. Neļauj pēkšņām vēdera problēmām atraut sevi no svarīgiem darbiem vai pelnītas atpūtas!

 

Par uztura bagātinātāju lietošanu noteikti konsultējies ar ārstu vai farmaceitu!

 

 

Īpašie 1+1 SORBEX®, LACTOBEX® un HERBASTRESS® piedāvājumi ir spēkā no 1. līdz 30. aprīlim. Meklē tos aptieku tīklos BENU Aptieka, aptieka1, Apotheka un Mana Aptieka. Parūpējies par sevi un saviem tuvajiem!

 

Uztura bagātinātāji neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu!