Ūsu diena Laumiņas Rezidencē. Tēva dienas svinības

Ideju par Tēva dienas svinībām arī dārziņā - mani uzrunāja tieši Jūsu konkurss un ierosināju svinības realizēt savas meitas grupiņas audzītēm - un tas izdevā lielisks - Tēti bija sajūsmā :)

FOTO: Mammamuntetiem.lv


Bērni kopā ar audzītēm (Maiju un Ingu) un auklīti (Neliju), gatavojoties Tēvu dienas pasākumam veidoja apsveikumus un tos, pasākuma dienā, kopā ar lielo apskāvienu un buču dāvāja saviem tētiem :)

Tētiem ar bērnu bija uzdots mājas darbs - sagatavot īsu priekšnesumu, kas raksturo vai simbolizē tēta darba vietu vai nodarbošanos vai arī kopīgas intereses ar bērnu.


Priekšnesumi bija dažādi - tēti gan dziedāja kopā ar bērnu, spēlēja instrumentu (trombonu), bērni varēja izmēgināt motocikla ķiveri, krāsu pūšanu, remonta instrumentus (vislabāk patika urbis), viens tētis stāstīja ikvakara pasaku un bērns papildināja to kopā ar tēti.

Otrs radošais uzdevums bija sviestmaižu konkurs. Kopā ar bērnu bija jāsagatavo interesanta sviestmaize. Iesākumā maizītes bija diez gan pieticīgas, bet vēlāk pieslēdzās arī radošā izpausme.

Noslēgumā - foto tapšana ar Tēvi dienas simboliku - ūsām.

 

Tēvu dienas pēcpusdiena izvērtās ne tikai jautrs pasākums pašiem bērniem, bet arī Tēvi smaidīja un jutās laimīgi, pagodonāti par viņu īpašo dienu!

 

Iesūtījusi: privātās pirmskolas izglītības iestādes Laumiņas Rezidence Grupiņas "Spārītes" mammu pārstāve Elīna Krujele

Reklāma
Reklāma

 


Tēva diena Latvijā ir oficiāli atzīti svētki, un lai stiprinātu šo skaisto, tētiem tik svarīgo svētku svinēšanu, ģimenes portāls „Mammamuntetiem.lv” kopā ar „Laimas šokolādes muzeju”aicina ikvienu bērnudārza grupiņu piedalīties ideju konkursā “Kā mēs sveicam savus tētus”. Konkursa galvenais uzdevums – iesūtīt savu ideju tētu sveikšanā. Iesūtītās ierosmes publicēsim portālā Tēva dienas oficiālajā lapā Tevadiena.lv – kopā saliktas, tās būs iedvesmas avots citiem!

 

BALVAS

Galvenā balvā – iespēja vienai bērnudārza grupiņai doties saldā ceļojumā uz Laimas šokolādes muzeju, kā arī LEGO konstruktoru komplekti!

 

1. vietas ieguvēji (viena bērnudārza grupiņa) balvā saņems ceļojumu uz Laimas šokolādes muzeju Rīgā, Miera ielā 22, saldumus no “Laima”, spēli “Kakao pupiņas ceļojums”, kā arī LEGO konstruktoru komplektus!

2. un 3. vietas ieguvēji balvā saņems saldumus no “Laima”, spēli “Kakao pupiņas ceļojums”, kā arī LEGO konstruktoru komplektus!

KONKURSA NOTEIKUMI

  • Iesūti vismaz vienu ideju ar foto, kā bērnudārzā esat atzīmējuši Tēva dienu vai ar kādu dāvanu esat iepriecinājuši tētus.

  • Idejai nav obligāti jābūt realizētai šajā gadā, tā var atspoguļot arī iepriekšējo gadu svinības.

  • Ja sūtāt ideju dāvanai vai rotaļai, lūgums uzrakstīt nelielu pamācību, kā šāda dāvana gatavojama vai spēle spēlējama, lai to varētu izmantot arī citi Tēva dienas svinētāji.

  • Konkursa darbus sūtiet līdz 15. septembrim (ieskaitot) uz e-pastu redakcija@mammam.lv,audra@mammam.lv vai pa pastu ar norādi “Konkursam”. Adrese: SIA Mammām un Tētiem, Brīvības iela 40-16, LV-1050. (pasta zīmogs 15. septembris).

  • Pieteikumā norādi pirmsskolas izglītības iestādi, grupiņu, bērnu skaitu, kontaktinformāciju.

  • Uzvarētājus noteiksim 21. septembrī.

  • Uzvarētāju noteiks Mammamuntetiem.lv redakcijas un “Laimas šokolādes muzeja” pārstāvju žūrija.

 

Godināsim tētus un stiprināsim Tēva dienas tradīcijas visā Latvijā!