Sieviešu peldkostīmi ceļojumiem – kā sakomplektēt praktisku garderobi pludmales atvaļinājumam?

FOTO: Publicitātes foto
Piemēram, izvēloties divus divdaļīgus peldkostīmus līdzīgos toņos, iespējams iegūt četras dažādas kombinācijas.
Vislabāk čemodānā ielikt vismaz divus vai trīs peldkostīmus – tā, lai tos varētu mainīt, žāvēt un savstarpēji kombinēt. Piemēram, izvēloties divus divdaļīgus peldkostīmus līdzīgos toņos, iespējams iegūt četras dažādas kombinācijas, mainot augšdaļas un apakšdaļas. Tas palīdz radīt svaigu izskatu katru dienu, neņemot līdzi lielu apjomu drēbju.
Ko iekļaut līdzņemšanai ceļojuma garderobē?
Lai nodrošinātu komfortu dažādām situācijām, viendaļīgs peldkostīms ir praktiska izvēle. To ieteicams ņemt līdzi, ja plānots doties laivu braucienos, piedalīties ūdens sporta aktivitātēs vai vienkārši būt aktīvā kustībā. Tas labi der arī gadījumos, kad gribas, lai peldkostīms nosedz lielāku ķermeņa laukumu.
Savukārt divdaļīgs peldkostīms ir ērts dienām, kad plānota atpūta pludmalē vai sauļošanās viesnīcas teritorijā. Tas ir praktisks arī tad, ja peldkostīma augšdaļu vēlas kombinēt ar viegliem svārkiem vai šortiem, radot brīva laika tērpu pusdienām vai pastaigai. Svarīgi izvēlēties tādus peldkostīmus, kas izgatavoti no ātri žūstoša materiāla un saglabā formu pēc vairākiem peldēšanas un mazgāšanas cikliem. Tas ļauj to pašu peldkostīmu izmantot arī nākamajā dienā, nesatraucoties par mitrumu vai izstiepšanos.
Praktiski papildinājumi: ko ņemt līdzi kopā ar peldkostīmiem?
Lai ceļojuma garderobe būtu pilnīga, ieteicams koferī ielikt arī:
- pludmales kleitu vai vieglu tuniku, ko var uzvilkt virs peldkostīma, ejot uz restorānu vai veikalu;
- kimono tipa apmetni, tas noderēs gan pie baseina, gan būs uzvelkams kā stila akcents fotosesijās;
- mikrošķiedras dvieli, tas aizņem maz vietas, ātri žūst un ir ideāls ceļošanai;
- ērtas iešļūcenes un galvassegu, tas noderēs īpaši vietās, kur saule ir spēcīga jau no agra rīta;
- salokāmu pludmales somu, kur ievietot ūdeni, grāmatu, saulesbrilles un citus sīkumus.
Komplektējot garderobi, ieteicams izvēlēties krāsu paleti, kur viss savstarpēji sader.
Piemēram, viens neitrāls peldkostīms – melns, smilškrāsas vai zils – un viens ar izteiktu rakstu vai spilgtu krāsu. Tas ļaus kombinēt apģērbus un aksesuārus, nedomājot par to, kas ar ko saderēs.
Peldkostīmu kombinēšana brīvajam laikam
Atvaļinājuma laikā peldkostīms bieži kļūst par daļu no ikdienas tēla – īpaši, ja diena tiek pavadīta pie ūdens, un pārģērbšanās nav nepieciešama. Tāpēc peldkostīma augšdaļu iespējams valkāt kā topu, kombinējot to ar brīviem šortiem vai midi garuma svārkiem.
Tāpat peldkostīms var kalpot kā bāzes slānis vakara pastaigām – pietiek ar plānu jaku vai kardiganu, un tēls kļūst daudzpusīgāks. Šāda pieeja ir īpaši noderīga siltās valstīs, kur diena un vakars saplūst bez nepieciešamības pārģērbties.