Sestdien - Andelemandele KIDS un Pavasara izpārdošana- Andelemandele Special & Cheap

17. maijā izstāžu centrā “Ķīpsala” no plkst. 11-17 norisināsies Andelemandele KIDS un Pavasara izpārdošana- Andelemandele Special & Cheap (viss līdz 10 EUR!).

FOTO: Mammamuntetiem.lv

Tie, kuri par mazām mazām naudiņām vēlas papildināt savu un bērnu garderobi, sestdien aicināti doties uz Ķīpsalu. Foto: www.kasjauns.lvTā kā bērni aug pa dienām un pat stundām, bieži apģērbs, kas mazajam derēja vakar, šodien vairs neder un nemaz nepaspēj nonēsāties, tādēļ KIDS andelē 350 māmiņas par īpaši draudzīgām cenām izpārdos savu bērnu drēbes, rotaļlietas, grāmatas, ratiņus, auto sēdeklīšus un visu, kas nepieciešams mazajiem, sākot no zīdaiņa vecuma līdz 12 gadiem. Andelemandele KIDS norisinās jau trešo gadu un ar katru reizi pulcē aizvien vairāk dalībnieku un apmeklētāju, tādēļ šoreiz pasākums norisināsies izstāžu centrā Ķīpsala, lai pircēji un pārdevēji varētu ērti iepirkties. 

Paralēli KIDS andelei atsevišķā zonā norisināsies ikgadējā Andelemandele Special&Cheap, kas tiek organizēta katru gadu pavasarī par godu pavasara tīrīšanai. 150 dalībnieces izpārdos savu pavasara garderobes saturu un neviena apģērba, aksesuāru, apavu cena nepārsniegs 10 EUR robežu, tātad- visas “Pērles” līdz 10 EUR! 

Katra Andeles pasākuma beigās tirgotājiem ir iespēja ziedot neizpārdotās drēbes labdarībai un ar katru andeles reizi tiek saziedotas aizvien vairāk drēbes un noderīgas lietas maznodrošinātajiem, kuras pēc tam tiek nogādātas atbilstošajām labdarības organizācijām
 

Ieejas maksa apmeklētājiem uz abām andelēm no plkst.11-15 - 2 EUR, pēc plkst.15 - bezmaksas. Bērniem līdz 12. g.v. ieeja ir bezmaksas

 

Reklāma
Reklāma

Lai izvairītos no rindām pie ieejas, biļetes iespējams iegādāties iepriekšpārdošanā Vecrīgā, Šķūņu ielā 15, katru dienu no plkst.11-20.