Instrukcija, kā "lasīt" vīrieti pēc viņa plaukstām

Aizejot uz pirmo randiņu, tev atliek vien uzmest skatu vīrieša plaukstām, lai šo to noderīgu uzzinātu par viņa raksturu. Kam tieši jāpievērš uzmanība, skaidrojam kopā. Konsultē hiroloģe Maija Irbīte.

Jau pirmajā randiņā izpēti izredzētā vīrieša plaukstas un pirkstus. Neaizmirsti par nagiem.

FOTO: Shutterstock.com

Jau pirmajā randiņā izpēti izredzētā vīrieša plaukstas un pirkstus. Neaizmirsti par nagiem.

 

Plaukstas

 • Mazas plaukstas

Viņš visu redz lielās līnijās, sīkumi viņu neinteresē. Viņš var šķist nevērīgs, jo var nepamanīt, ka esi, piemēram, saskumusi. Taču tikpat nevērīgs viņš būs arī pret taviem trūkumiem, nekad „nepiesiesies” sīkumiem. Seksuāli šie vīrieši ir ļoti kaislīgi.
 

 • Lielas plaukstas

Ikdienā viņš būs mīļāks un uzmanīgāks, jo ievēros katru niansi, taču nebūs īpaši kaislīgs. Lielo plaukstu īpašnieki mēdz būt arī sīkumaini, jo pamanīs, ka, piemēram, izlietne nav kā nākas nomazgāta vai nebūsi pietiekami saposusies.

 

 • Izteikti pirkstu kauliņi

Tie liecina par apdomīgumu, viņš desmit reiz nomērīs pirms darīs. Jārēķinās, ka, lēmuma pieņemšanai viņam būs nepieciešams ilgs laiks.

 

Nagi

Jo garāki nagi, jo viņa raksturs mierīgāks un nosvērtāks.

 • Mazi nagi

Vairumam vīriešu jau tīri vizuāli redzams, ka nagu platums nepārsniedz to garumu. Bet, kaut īsi apgriezti, tie parasti nosedz pirkstu spilventiņus. Ja tā nav, ņem vērā, puisis būs īpaši kašķīgs. Turklāt, jo īsāki nagi, jo kašķīgāks. Konfliktu situācijā viņš var laist dūres pa gaisu. Mazo nagu īpašnieki mēdz no mušas izpūst ziloni, viņiem grūti sevi apvaldīt. Ja šādi nagi ir tikai vienai rokai, puisis savas problēmas apzinās un var sevi savaldīt, taču, ja tādi ir abām – ar paškontroli viņam būs pagrūti.

 

 • Lāpstveida nagi

Tos dēvē par biznesmeņu un inženieru nagiem. Šādu nagu īpašnieks nebaidās riskēt un uzsākt ko jaunu. Par tādu vīrieti mēdz teikt, ka rokas viņam aug īstajā vietā, jo pat tad, ja viņam būs humanitāra izglītība, viņš pratīs dažādus darbus, turklāt tos darīs tevis neskubināts.

 

 • Taisnstūrveida nagi

Tos sauc par grāmatvežu un ierēdņu nagiem. Šim vīrietim svarīga ir  kārtība un sistēma, visam jābūt sakārtotam pa plauktiņiem. Viņi baidās riskēt, tie ir vīrieši, kas ievēro likuma burtu. Princips „pareizi-nepareizi” parādīsies arī attiecībās.

 

 • Koniskie nagi

Ļoti reti sastopami vīriešiem un liecina par izteiktu mākslinieka dvēseli. Viņš būs radošs, bet rēķinies, ka saimniecības darbiem viņu nepiedabūt.
 

 

Pirksti

Svarīgas ir pirkstu garuma attiecības. Par pamatu vienmēr ņem vidējo pirkstu.

Reklāma
Reklāma
 • Radītājpirksts

Normāli tam būtu jāsniedzas līdz lielā pirksta naga falangas vidum. Izteikti garš rādītājpirksts liecina par līdera spējām, šim vīrietim ir ambīcijas, augsta pašcieņa, spēja vadīt un organizēt. Viņš labi pārdzīvo krīzes situācijas: lai kādas nepatikšanas nepiemeklētu, viņam tamdēļ dzīve neapstājas. Attiecībās ar sievieti viņš nereti ir despotisks: es izlemju, tev jāpakļaujas. Vienlaikus vīrietis gribēs, lai viņam blakus būtu sieviete, kas „spīd sabiedrībā”.
Ja rādītājpirksts izteikti īss, vīrietim var būt zema pašcieņa. Ar viņu veidojot attiecības, tev jārēķinās, ka darba vai personīgās dzīves krīzes brīžos, viņš uz ilgu laiku var iekrist bedrē. Neatkarīgi no inteliģences līmeņa šādi vīrieši nereti ķeras pie glāzītes.

 

 • Zeltnesis

Izteikti garš liecina par vīrieša spēju ļoti radoši pieiet visām dzīves norisēm un spēju iziet uz veselīgiem kompromisiem.
Savukārt īss liecina par gluži pretējo – šim vīrietim būs grūti pielāgoties jaunām situācijām.

 

 • Īkšķis

Jo lielāks īkšķis, jo lielāks vīrieša gribasspēks un spēja realizēt savas spējas. Ja īkšķis ir ļoti liels un sasniedz rādītājpirksta pamata falangas locītavu vai stiepjas tai pāri, viņš būs apveltīts ar milzīgu gribasspēku, taču sadzīvē būs despotisks.

Īkšķim ir divas falangas: pamata falanga atbild par loģisko domāšanu un mērķu izvirzīšanu, savukārt naga falanga atbild par gribasspēku – vai pietiek enerģijas, lai idejas realizētu dzīvē. Ideāli, ja abas falangas ir apmēram viena garuma. Ja naga falanga ir ļoti īsa, vīrietim pietrūkst spēka ideju īstenošanai. Viņš vairāk dzīvo sapņos un ilūzijās.

Ja naga falanga ir izteikti gara, bet pamata mazāka, tas liecina, ka vīrietis vispirms dara un tikai pēc tam domā. Esot kopā ar šādu puisi, rēķinies, viņš var iekulties dažādās nepatikšanās.
Uzmanies, ja redzi iežmaugtu īkšķa galu (atgādina mašīnas ātrumkloķi). Hiroloģijā to dēvē par slepkavas pirkstu. Ja tāds īkšķis ir abām rokām, vīrietis dažādas situācijas mēģinās risināt ar dūru palīdzību. Ja tikai vienai rokai – viņš savu problēmu apzinās un dusmu brīdī spēj sevi piebremzēt.
Vīrietim, kam īkšķis atgādina smilšu pulksteni, ir izteikts šarms un diplomāta spējas.
Atliekta īkšķa naga falanga liecina par vīrieša spējām komunicēt ar jebkuru cilvēku. Savukārt, ja brīvi turot roku, īkšķa gals vērsts uz plaukstas iekšpusi, vīrietis sabiedrībā var būt sasaistīts.

 

 • Mazais pirkstiņš

Izteikti garš liecina par biznesmeņa un verbālajām spējām. Ja mazais pirkstiņš sasniedz zeltneša nagu vai stiepjas tam pāri, vīrietis jūtas brīvi naudas un skaitļu pasaulē.  
Ja mazais pirkstiņš ir īss – viņš ir ļoti kautrīgs, viņam grūti iejusties jaunā kompānijā un uzsākt sarunu ar svešu cilvēku.

 

Plaukstu līnijas

Pievērs uzmanību trim svarīgākajām roku līnijām un ieskaties ne tikai puiša, bet arī savā plaukstā. Svarīgi, ka vīrietim un tev tās daudz maz sakristu, pretējā gadījumā mēģināsiet viens otram uzspiest savu dzīves scenāriju.
 

 • Dzīvības līnija

Tā aptver īkšķi, kuram apkārt ir tā saucamais Veneras kalns. Pievērs uzmanību arī tam, ja Veneras kalns ir ļoti izteikts, vīrietim ir laba veselība, un viņš ir seksuāli aktīvs.
Ja dzīvības līnija met loku līdz plaukstas vidum, vīrietim ļoti svarīgs ir prestižs – viņš gribēs nodrošināt ģimeni ar māju un mašīnu, kāda plašākā sabiedrībā atzīta par labu esam.
Ja līnija ir taisna un atrodas tuvu Veneras kalnam – vīrietis labi jūtas, dzīvojot pieticīgi. Viņam apkārt būs mīļas lietas, bet viņš nedzīsies pēc visa jaunākā.
Savukārt, ja dzīvības līnija neapiet ap īkšķa pamatni, bet iezīmējas pa diagonāli uz mazā pirkstiņa pusi, tas liecina, ka vīrietis ir izteikts sava ceļa gājējs.
 

 • Sirds līnija (tuvākā līnija pirkstiem)

Tā rāda cilvēku spēju mīlēt un to, ko viņš sagaida no sievietes.
Izliekta sirds līnija liecina par spēju atklāti runāt par savām jūtām. Vīrietis sievietei teiks komplimentus, katru reizi atnākot mājās viņu nobučos un viņš sagaida, ka arī viņu apčubinās.
Ja līnija nobeigumā izskatās kā vārpiņa, vari būt droša - vīrieša hobijs ir flirtēšana.
Taisna sirds līnija ir noslēgtiem vīriešiem. Viņa jūtas mutuļo, bet vārdos tās netiek izteiktas. Savām sievām šādi vīrieši nemēdz teikt, ka viņas mīl un vienmēr brīnās, kāpēc tas būtu jāsaka, viņas taču tāpat to zinot! Pārnākot mājās viņš sievietei vienkārši pateiks „čau”, čubināšanās viņu var pat kaitināt. Šādi vīrieši ir ļoti uzticīgi attiecībās, bet vienlaikus viņi otru nekad neielaidīs savas dvēseles visslēptākajā stūrītī. Viņiem ir vajadzīga sava teritorija un brīvība. Ja sieviete mēģinās urķēties viņa darīšanās, viņš vienkārši aizcirtīs durvis un aizies.

Ja mīlestības līnija beidzas zem rādītājpirksta, vīrietis mēģina savu mīļoto idealizēt un tādēļ piedzīvo vienu vilšanos pēc otras. Vairums ar gadiem ”nolaižas uz zemes”, taču ir tādi, kas visu mūžu nesekmīgi meklē savu ideālo sievieti.
Ja līnija beidzas zem lielā pirksta - vīrietis ir ļoti liels egoists – viņam svarīgi, lai vispirms pašam būtu labi.
Labi, ja sirds līnija beidzas starp vidējo un rādītājpirkstu, tas norāda uz spēju samērot savas un sievietes vēlmes. Ja šī līnija vēl sadalās –  vīrietis labi saprast otru un uzņemas atbildību. Parasti tos sauc par sirds cilvēkiem.

 

 • Laulību līnijas

Pievērs uzmanību horizontālajām līnijām, kas redzamas uz puiša delnas starp mazo pirkstiņu un sirds līniju. Īpaši labi tās saskatāmas, ja roku savelk dūrē.  Attālums starp mazo pirkstiņu un sirds līniju sadalās no 18 līdz 70 gadiem. Katra stiprāk iezīmētā līnija liecina par nopietnām attiecībām, kas dvēselē atstāj ilgstošas pēdas. Visbiežāk tās ir viena vai divas, ja to ir krietni vairāk, izdari secinājumus – tu viņam būsi viena no daudzām.

 

 • Prāta līnija

Atrodas starp mīlestības un dzīvības līniju un tā atspoguļo domāšanas veidu. Ja līnija ir taisna, vīrietim ir izteikta eksaktā domāšana, jo tā izliektāka, jo radošāks un emocionālāks. Parasti prāta un dzīvības līnija sākas kopā. Jo lielāka atstarpe starp šīm līnijām, jo raksturīgāki savi neatkarīgi uzskati. Tomēr tas liecina arī par nespēju saklausīt otru – šāds vīrietis vienmēr gribēs paturēt gala vārdu un nereti nerēķināsies ar otru.