Pazīmes, kas atšķir sievietes, kuras prec, no sievietēm — trofejām

Raksta saturs nav piemērots auditorijai, kas jaunāka par 18 gadu vecumu. 

Gribat zināt, kāda ir atšķirība starp sievieti, kuru vīrietis uzskatīs par trofeju, un sievieti, ar kuru vēlēsies veidot stabilas attiecības?

Sieviete, kura pieraksta vīrieša telefona numuru, bet nedod viņam savējo, ir nopietna.

FOTO: Shutterstock.com

Sieviete, kura pieraksta vīrieša telefona numuru, bet nedod viņam savējo, ir nopietna.

1. Sieviete, kura pieprasa cieņu pret sevi, vēlas stabilas attiecības. Sieviete, kura ļauj tikt sveikā cauri vīrietim, kurš pret viņu izturas ar necieņu, kļūst par trofeju.

2. Sieviete, kura ģērbjas piemēroti — pienācīgi apsedzot savus jaukumus, tomēr izskatoties seksīgi —, ir nopietns variants. Sieviete, kura ir pieticīgi un pārāk seksuāli ģērbusies, ir trofeja.

3. Sieviete, kura neļauj vīrietim palaist rokas dejas laikā, ir nopietna kandidatūra. Sieviete, kura dodas uz deju laukumu un dejo tik piedauzīgi, ka pat videodīva Katrīna Stefansa nosarktu, ir trofeja.

4. Sieviete, kura pieraksta vīrieša telefona numuru, bet nedod viņam savējo, ir nopietna. Sieviete, kura izdāļā savu mājas, darba un mobilā telefona numuru un e-pasta adresi vīriešiem, kas tikai izmaksājuši viņai dzērienu un pajautājuši, kā viņu vēlreiz satikt, ir trofeja.

5. Sieviete, kura spēj uzturēt pienācīgu, interesantu sarunu ar vīrieti un viņa māti, tiks vērtēta kā potenciālā dzīvesbiedre. Sieviete, kura bailēs trīc, iedomājoties par tikšanos ar vīrieša vecākiem, ir trofeja.

6. Sieviete, kura spēj ātri adaptēties jebkurā situācijā — gan skolas padomes sapulcē, gan valdes sēdē, gan restorānā vai sporta pasākumā —, ir nopietns variants. Sieviete, kura nespēj salikt kopā sakarīgu teikumu vai skaļi paziņo, ka viņai tas nemaz nav jāprot, ir trofeja.

7. Sieviete, kura zina, ka vēlas apprecēties, veidot ģimeni un audzināt bērnus, tiks uzskatīta par cienīgu kļūt par sievu. Sieviete, kurai nav plānu attiecībām, kas ilgst ilgāk par nedēļu, ir trofeja.

8. Sieviete, ar kuru mēs labprāt iepazīstinātu savus draugus un ģimeni, ir nopietns variants. Sieviete, kuru mēs par nedomājam iepazīstināt ar saviem draugiem un ģimeni, ir trofeja.

9. Sieviete, kura smaida un rūpējas par sevi, ir apmierināta ar savu dzīvi, ir sievas kandidatūra. Sieviete, kura nerūpējas par sevi, visu laiku staigā apkārt saskābusi un nekad nav ne ar ko apmierināta, un ne mirkli nekavējas, lai izgāztu savas sliktās emocijas uz citiem, ir trofeja.

Reklāma
Reklāma

10. Sieviete, kura izrāda prieku par visu, ko jūs darāt viņas labā, ir nopietns variants. Sieviete, kura izturas tā, it kā nekas nespētu viņu darīt laimīgu, ir trofeja.

11. Sieviete, kura ir uzticama, pretendē uz stabilām attiecībām. Sieviete, kura vienmēr meklē nākamo labāko variantu, ir trofeja.

12. Sieviete, kura saprot, ka vīrietis vērtē sevi pēc tā, kas viņš ir, ko viņš dara un cik pelna, un kas apņemas pielāgot jūsu attiecības tā, lai vīrietim būtu vieglāk veidot savu biznesu, ir nopietns variants. Sieviete, kura pieprasa naudu un tur šo prasību kā zobenu virs vīrieša galvas, turklāt izturas nevērīgi pret vīrieša karjeru un naudu, ko viņš dod ģimenei, ir trofeja.

 

IZLASI ARĪ: Kas notiek vīrieša galvā? (Shematisks atainojums)

Kas notiek sievietes galvā? (skematisks atainojums)

 

Avots: S. Hārvijs. "Rīkojies kā sieviete, domā kā vīrietis." R.: Zvaigzne ABC.