Diemžēl sapnis piepildījās - izšķīros no mīļotā

"Vai jus ticiet sapņiem, tiem, ko atceries un ka tie ir kā priekšvēstneši, tā ir tava zemapziņa, kas jau pasaka priekšā, kas gaidāms? Redzēju vienu sapni, nepieļāvu domu, ka tas var būt tik konkrēts priekšvēstnesis, tik ļoti cerēju, ka tas bija tikai murgs. Nekā - izšķīros no mīļotā, bemesla," mammamuntetiem.lv forumā raksta kāda sieviete.

FOTO: Evita Knospiņa, http://www.lotart.lv

Lai gan viens otru nekrāpām, attiecības izjuka - vienkārši tāpat, bez iemesla. Esmu vīlusies, atzīstas portāla lietotāja..

 

"Vai jūs ticiet sapņiem, tam, ka tos, kurus tu atceries, ka tie ir priekšvēstneši, tā ir tava zemapzina, kas jau pasaka priekšā, kas gaidāms. Jau no laika gala esmu pārliecinājusies, ka sapņi nes svarīgu informāciju, tikai jāprot tos iztulkot.

Pirms nedēļas redzēju sapni, ka es izkritu no mašinas laukā, kaut kas tā kā autoavārija, un lai gan paviesojoties dziednieks.lv mājas lapā, kur ir sapņu tulks, es biju diezgan vīlusies tajā, ko izlasīju, mans sapnis atkal ir piepildījies.

 

Es nezinu kam vēl tā ir bijis, vai es viena jūku prātā, bet vienmēr, pirms kaut kas notiekas, es redzu sapņus, vienmēr tādus kā pravietiskus. Es pat baidos no šī vārda - paredzēju, redzēju, nojautu, bet ir bijuši neskaitāmi sapņi, kas ir piepildījušies. Tad redzu, ka man zobs krīt ārā - pēc nedēļas saslima mana meita, tad redzēju, ka šausmīgi raudu pie spoguļa un man blakus stāv sarkani zabaki. Pēc 2 nedēļām negaidīti un spontāni pārvācos uz UK.

 

centos izdabāt katrai mīļotā kaprīzei un izbaudīju tuvību, pie sevis smīņājot - ne, ne, šis sapnis bija tikai parasts murgs

 

Reklāma
Reklāma

Tā es varētu skaitīt un skaitīt, un lai cik stulbi un neprātīgi tas skanētu, sapņi - tie vienmēr nes tieši tādus dzīves pagriezienus, kā rakstīts dziednieks.lv. Nekad nav bijis tā, ka sapnis ir bijis tikai sapnis, ja reiz to atceros ar kaut kādām spēcīgām spilgtām detaļām, tad jau zinu, ka mani kas gaida, bet es pat nepieļāvu domu, ka sapnis var būt tik konkrēts priekšvēstnesis, tik ļoti cerēju, ka tas bija tikai murgs (mans pēdējais sapnis), bet nekā, tomēr viss iet savu gaitu, un tas, no kā visvairāk baidījos, šodien arī ir piepildījies.

 

Un šodien es izšķīros - bez iemesla, es viņu nekrāpu, viņš mani arī ne, apkārt nestaigāju, esmu īsts mājas kaķis, bet ar nadziņiem.

 

Izlasīju dziednieks.lv, ka šāds sapnis - autoavārija - izkrist no mašīnas vai braucošas mašīnas, tieši tā, kā es redzēju, ka tas nozīmē vai nu nepatikšanas vai arī būs šķiršanās no mīļotā. Pēc dažām dienām es izšķīros. Man vienkārši nav komentāru, kāpēc es redzu šādus sapņus, kas ar mani notiek, visu nedēļu biju jocīga, centos izdabāt katrai mīļotā kaprīzei un izbaudīju tuvību, pie sevis smīņājot - ne, ne, šis sapnis bija tikai parasts murgs. Kāda man šķiršanās, man jau jāprecas būtu, nevis galva jāmoka par kaut kādiem sapņiem.

Un šodien es izšķīros - bez iemesla, es viņu nekrāpu, viņš mani arī ne, apkārt nestaigāju, esmu īsts mājas kaķis, bet ar nadziņiem. Biju ieplānojusi mums kādus gadus 10, bet mums 6.septembrī tik paliktu 1 gads, esmu tik vīlusies...".