Arī vasarā Bērnu universitētes “Princešu studijas” turpina savu darbību! Piesaki savu meitiņu bezmaksas nodarbībām

Heisā – hopsā! Arī vasarā mazajām dāmām būs iespēja turpināt izglītojoties bezmaksas Bērnu universitātes “Princešu studijās”! Jūlijā meistarosim pašas sev somiņas un apgūsim īstu dāmu etiķeti! 

FOTO: Mammamuntetiem.lv

Laiks izglītībai un jautrībai!

Mammamuntetiem.lv izveidotajā interešu un izglītības centrā “Bērnu universitāte (BeU)” šobrīd ir divas skaistas progrmmas “Eksperimenti bērniem” un “Princešu studijas”. Bērnu universitāti mazie interesenti vecumā no 7 – 10 gadiem var apmeklēt bez maksas.

 

"Princešu studiju" TUVĀKO NODARBĪBU TEMATI: PIETEIKTIES

2.jūlijs plkst. 16:00 Meistarojam vasaras somiņas no šampūna pudeles! Līdzi ņemam izlietotās šampūna pudeles.

 

30.jūlijs plkst. 16:00 Dāmu etiķete! Mācīsimies, kā būt īstām dāmām kopā ar stilisti no imidža un stila skolas "Unastyle"

 

 

Nodarbības ilgums: 1,5 h

Nodarbības notiek: Brīvības ielā 40 – 16 (pagalmā) mammamuntetiem.lv redakcijas telpās.

 

Cena: 0,00 EUR

 

 

Reklāma
Reklāma

 

Mammamuntetiem.lv Bērnu universitāteKas ir Bērnu universitāte un Princešu studijas

Ģimeņu organizācijas mammamuntetiem.lv un nodibinājuma “Fonds Mammām un Tētiem” radīts sākumskolas vecuma bērnu interešu izglītības centrs, kas vērsts uz individuālo talantu attīstību un skolēnu priekšstatu un izpratnes veidošanu šobrīd un nākotnē aktuālākajās profesijās un jomās. Princešu studijās galvenais akcents likts uz visdažādāko rokdarbu apguvi un fantāzijas attīstīšanu, mācoties pašrocīgi darināt rotaslietas, apģērbus, telpu dekorus, dāvanu iesaiņojumus un dažādas mājsaimniecības lietas – arī no otrreizējās pārstrādes materiāliem. Princešu studijās apgūst arī pieklājības normas un etiķeti. 

Bērnu universitātes atbalstam

Bērnu universitātes darbības nodrošināšanai piesaistām dažādus uzņēmumus, kas vēlas sava uzņēmuma tēlu saistīt un ir līdzatbildīgi par Latvijas bērnu un jauniešu izglītošanu. Ikviens, kurš atbalsta Bērnu universitātes ideju, aicināts ziedot jebkāda apjoma līdzekļus nodibinājumam “Fonds Mammām un Tētiem”, kam ir piešķirts sociālā labuma statuss, ar norādi “Bērnu universitātei”. Lai uzzinātu vairāk par sadarbību un atbalstu, rakstifonds@mammamuntetiem.lv.

 

Mūsu īpašais Bērnu universitātes “Princešu studiju” atbalstītājs ir “Pērļotava”.

Pērļotava pērļu interneta veikals