Izpriecas ūdenī lieliskam vasaras noslēgumam

Vasaras brīvlaiks tuvojas beigām un pavisam drīz būs jādodas uz skolu un jāapgūst jaunas un aizraujošas zināšanas. Izbaudi atlikušos vasaras mirkļus ar lieliskām izpriecām ūdenī! Lūk, idejas atpūtai pie ūdens. 

FOTO: Shutterstock.com

 

Vasaras brīvlaiks tuvojas beigām un pavisam drīz būs jādodas uz skolu un jāapgūst jaunas un aizraujošas zināšanas. Izbaudi atlikušos vasaras mirkļus ar lieliskām izpriecām ūdenī! Lūk, idejas atpūtai pie ūdens. 

 

  • Smilšu pils būvēšana. Nepieciešami pāris spainīši, lāpstiņas un turpat atrodamie gliemežvāki, zari, lapas. Uzbūvējiet lielu smilšu pili, apkārt tai izrociet grāvi un pielejiet to ar ūdeni. Varbūt tava un bērna fantāzija ļaus jums izveidot smiltīs ko pavisam neparastu, piemēram, delfīnu, krokodilu vai bruņurupuci.
  • Dubļu cīņas. Ja esat pie kāda ezera vai dīķa, noteikti sarīkojat dubļu cīņas. Varbūt tev un tavai ģimenei palaimējies nokļūt pie kādas vietas, kur ir zilie māli - tie ir ļoti veselīgi ādai un tiek izmantoti skaistumkopšanā.
  • Izpriecas uz slidkalniņa. Ja izvēlaties izpriecas kādā no peldbaseiniem, tajos parasti ir pieejami dažādi slidkalniņi, droši izmantojiet tos. Rīkojiet sacensības - elegantākais, ātrākais vai lēnākais nobrauciens.
  • Lielākās šļakatas. Šo atrakciju var īstenot gan jūrā, gan ezerā, upē, gan baseinā. Tavs uzdevums ir ielēkt ūdenī radot pēc iespējas lielākas šļakatas.
  • "Slīkonis". Vai tevi šis vārds biedē? Neuztraucies, tas nav tik slikti, cik izklausās! Tavs uzdevums ir apgulties ūdenī uz muguras un, mierīgi elpojot, ļauties, lai kāds tevi aiz kājām stumj pa ūdeni.
  • Lēciens ar virvi. Ja tava ģimene jūtas kā zivs ūdenī, tad izmēģiniet lēkt ūdenī kā Tarzāniem. Nepieciešama virve, kura iesiet kokā, kas atrodas virs ūdenstilpnes.
  • Ūdens sports. Lielākiem bērniem aizraujoši būs izmēģināt kādu ūdens sporta veidu, piemēram, braukšanu ar ūdens dēli, ūdens slēpēm, Supošanu jeb airēšanos uz dēļa
  • Niršana zem ūdens. Ar niršanas brillēm vai bez tām, izpētiet zemūdens pasauli, palūkojat, ko varat saskatīt ūdenī. Ja ir iespēja doties uz dažādām upēm un ezeriem, tad salīdziniet un apspriediet, kādas ir atšķirības katrā ūdenstilpnē.
Reklāma
Reklāma

 

Ūdenī un pludmalē varat izmēģināt daudz un dažādas sacensības ar skriešanu, lēkšanu. Izmantojiet bumbas, metamos šķīvīšus, lidojošos pūķus u.c. Lai brīnišķīgs brīvlaika noslēgums!