Gribētu Elzas (Ledus Sirds) spējas, jo viss pārējais viņai jau ir

Iesūtījusi Sanita Dārzniece. 

Ilustrators: Dāvis Nore.

FOTO: Mammamuntetiem.lv

Ilustrators: Dāvis Nore.

Elīnai (5 gadi) jāiet uz dzimšanas dienu pie bērnudārza draudzenes. Jautājam, lai uzzina, ko draudzene vēlas saņemt dāvanā. Pāris dienas atbildi nesaņemam. Tad dienu pirms ballītes meita atnāk mājās un uz jautājumu vai uzzināja, ko draudzenei dāvināt atbild: "Jā beidzot atcerējos pajautāt, viņa grib Elzas (Ledus Sirds) spējas." Es apvaldot smieklus: "Tas ir vienīgais variants, ko viņa vēlas?" Elīna: "Jā, viss pārējais viņai jau ir."


Ar auto steidzamies uz dziedāšanas nodarbību, kad priekšā parādās lēna mācību automašīna, es dusmīga nosaku: "Nu brauc, mēs steidzamies." Elīna: "Mammu, nu brauc taču tai mašīnai pāri!"


Vecmamma zvana Elīnai, lai pajautātu, ko viņa vēlas, lai atved, kad brauks ciemos. Elīna: "Atved man galertu (augsto gaļu), jo tā ir daudz garšīgāka par tām akcijas konfektēm."

 


Piedalies NOVEMBRA joku konkursā! 

Gatavojoties Ziemassvētkiem, 6 konkursa uzvarētāji saņems Adventes kalendārus no LEGO®. 

Reklāma
Reklāma


Katru gadu Ziemassvētkos LEGO Group radošie komplekti nes prieku miljoniem bērnu visā pasaulē, protams, arī šogad LEGO rotaļlietas ir vairumam bērnu Ziemassvētku vēlmju saraksta augšgalā. Gadu gaitā ir izveidojusies tradīcija, sastādīt Ziemassvētku dāvanu sarakstu ar iecienītākajām LEGO rotaļlietām, sākot ar tām, kas piemērotas pašiem mazākajiem līdz pat jau pieaugušiem LEGO faniem. Šis nav viegls uzdevums, bet beidzot 2015. gada Ziemassvētku dāvanu saraksts ir gatavs!

 

Lai redzētu pilnu piedāvājumu, lūdzu, apmeklējiet www.LEGO.com