Princešu studijas – piesaki savu meitiņu radošajām nodarbībām! Apmeklējums bez maksas

Rotaslietu lādītes, aksesuārus no saviem vecajiem krekliņiem, leļļu mājas un pašas lelles – šo un daudz ko citu mazās princeses varēs apgūt mammamuntetiem.lv Bērnu universitātes jaunajā studiju programmā – Princešu studijas! Nodarbības būs līdz mācību gada beigām.

FOTO: Anita Austvika, http://www.rareflowerphotography.com/

Īstas princeses ir fantāzijas bagātas, radošas meitenes, un Princešu studijās viņas aicinām apgūt visdažādākos rokdarbus, mājsaimniecības lietas un etiķeti.

 

Aizvadītā gada nogalē mammamuntetiem.lv Bērnu universitātē atklājām jaunu nodarbību ciklu – Princešu studijas -, kurās mazās dāmas (vecumā no 7-10 gadiem) aicinātas bez maksas apmeklēt radošas un izglītojošas nodarbības. Līdz ar februāri nodarbības Princešu studijās turpinās – tās ilgs līdz pat mācību gada beigām! Nodarbības notiek katra mēneša pirmajā un pēdējā trešdienā.

 

TUVĀKO NODARBĪBU TEMATI:

 

Marts – LEĻĻU MĒNESIS

5.marts plkst. 16.00 Gatavojam lelles un darinām tām tērpus! Vai tava Princese jau ir uztaisījusi kādu savu lelli? Jāatzīmē, ka Princešu studiju atbalstītājs ir Pērļotava.lv!

26.marts plkst. 16.00 Kā pagatavot lellei māju? Leļļu mājas var radīt teju no visiem materiāliem, kas ir pa rokai! Atrsaisīsim fantāziju un savām stilīgajām lellēm radīsim stilīgas mājas!   Līdzi jāņem tukša plastmasas pudele. 

 

 

Nodarbības ilgums: 1,5 h

Nodarbības notiek: Brīvības ielā 40 – 16 (pagalmā) mammamuntetiem.lv redakcijas telpās.

Cena: 0,00 EUR.

 

PIETEIKTIES!

 

Bērnu universitāte Princešu studijas

 

 

 

Mammamuntetiem.lv Bērnu universitāteKas ir Bērnu universitāte un Princešu studijas

Ģimeņu organizācijas mammamuntetiem.lv un nodibinājuma “Fonds Mammām un Tētiem” radīts sākumskolas vecuma bērnu interešu izglītības centrs, kas vērsts uz individuālo talantu attīstību un skolēnu priekšstatu un izpratnes veidošanu šobrīd un nākotnē aktuālākajās profesijās un jomās. Princešu studijās galvenais akcents likts uz visdažādāko rokdarbu apguvi un fantāzijas attīstīšanu, mācoties pašrocīgi darināt rotaslietas, apģērbus, telpu dekorus, dāvanu iesaiņojumus un dažādas mājsaimniecības lietas – arī no otrreizējās pārstrādes materiāliem. Princešu studijās apgūst arī pieklājības normas un etiķeti. 

Bērnu universitātes atbalstam

Bērnu universitātes darbības nodrošināšanai piesaistām dažādus uzņēmumus, kas vēlas sava uzņēmuma tēlu saistīt un ir līdzatbildīgi par Latvijas bērnu un jauniešu izglītošanu. Ikviens, kurš atbalsta Bērnu universitātes ideju, aicināts ziedot jebkāda apjoma līdzekļus nodibinājumam “Fonds Mammām un Tētiem”, kam ir piešķirts sociālā labuma statuss, ar norādi “Bērnu universitātei”. Lai uzzinātu vairāk par sadarbību un atbalstu, raksti fonds@mammamuntetiem.lv.

 

Mūsu īpašais Bērnu universitātes “Princešu studiju” atbalstītājs ir “Pērļotava”.

Pērļotava pērļu interneta veikals

Reklāma
Reklāma

Latvijā lielākais uzņēmums, kurš nodarbojas ar rotaslietu un tās furnitūras izplatīšanu jau vairāk kā desmit gadus. Pie mums var iegādāties visu nepieciešamo rotaslietu pagatavošanai: akmentiņus, aizdares, auskaru āķus, auklas, stieples, gumijas, un citus dekoratīvos elementus,gan no metāla,gan no sudraba. Piedāvājam arī gatavas rotas no dabīgiem un mākslīgiem akmeņiem, sudraba rotaslietas, bižutēriju, rotaslietu statīvus, instrumentus rotaslietu gatavošanai, filcu, fimo plastiku dāvanu maisiņus....nu īsta pērļu lāde! Ienāc www.perlotava.lv.

Pērļotavas veikalu adreses:

Rīga, Brīvības 155.

darba laiks: P-Pt. 9.00-18.00 , S. 10.00-16.00 

Veikala: tel.27440000

Administrācija: tel.29662625

 

Jelgava, Lielā iela 3

darba laiks:P-Pt. 10.00-18.00, S. 10.00-16.00

Veikala tel.: 27723335

 

Ogre, Rīgas iela 23, t/c Dauga  

darba laiks:P-S. 10.00-21.00, Sv. 10.00-20.00

Veikala tel.: 27546564


Sazinies pa e-pastu: perlotava@inbox.lv

 

Nodarbības notiek mammamuntetiem.lv telpās

Rīgā, Brīvības ielā 40 (pagalmā)

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 

Cienāsim ar Maiznīcas FLORA cepumiem

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Par grīdu tīrību rūpējas iRobot.

Ko vēl Tu varētu paveikt, kamēr māju tīra iRobots? Piemēram, mācīties Gudro Sievu skolā!