Aucē jaunietis noķer no ēkas otrā stāva krītošu meitenīti

Auces novada Aucē sestdien, 30.jūlijā, kāds garāmejošs jaunietis pamanījis, ka no mājas otrā stāva izkrīt četrarpus gadus veca meitenīte, un paspējis krītošo bērnu noķert, informēja Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes priekšnieka palīdze Ieva Sietniece.

FOTO: Mammamuntetiem.lv

Karstā laika dēļ šovasar dzīvokļos logi plaši atvērti...

 

Valsts policijas darbinieki uzskata, ka 1993.gadā dzimušais jaunietis rīkojies patiesi varonīgi un operatīvi, pauda Sietniece. 

Puisis agrā 30.jūlija rītā, ap plkst.4.30, gāja garām kādai mājai Aucē, 1.maija ielā, un pamanījis, ka no otrā stāva krīt 2006.gada novembrī dzimusi meitenīte. Vēl kritienā viņš to veikli satvēris. Krītot, meitenīte traumas nav guvusi. 

 

Pēc policijas rīcībā esošās informācijas, iespējams, māte bija meitenīti atstājusi bez uzraudzības. Lai arī iepriekš policijas redzeslokā ģimene nebija nonākusi, par notikušo tiks ziņots bāriņtiesai. Policija turpina noskaidrot notikušā apstākļus.

 

Ģimenes portāls mammam.lv/tetiem.lv aicina – sargā savu bērnu! Tu vari bez maksas lejupielādēt un lasīt mammam.lv/tetiem.lv izdoto grāmatu par bērnu drošību „Kā nosargāt sava bērna dzīvību”. Nepaslinko un izlasi!

Reklāma
Reklāma

 

Avots: www.kasjauns.lv