Vasaras aktivitātes Rakstniecības un mūzikas muzejā

Vasaras sezonā katru ceturtdienu no plkst. 11:00 līdz 13:00 Rakstniecības un mūzikas muzejs piedāvā nodarbību "Mans zvaigžņu tērps" bērniem no 5 gadu vecuma. Tiek piedāvāti pasākumi arī pieaugušajiem.

FOTO: Mammamuntetiem.lv

Publicitātes foto

 

Rakstniecības un mūzikas muzejs (Rīgā, Pils laukumā 2) vasaras sezonā izstādes Zvaigžņu tērpi ietvaros bērniem no 5 gadu vecuma piedāvā nodarbību Mans zvaigžņu tērps. Līdz 1. septembrim katru ceturtdienu no plkst. 11:00 līdz 13:00 vecāki var uzticēt savus bērnus muzeja speciālistiem un paši doties ikdienas gaitās. Savukārt, uz pieaugušo auditorijai paredzētajiem muzeja pasākumiem trešdienās plkst. 17:30 (pasākumi par izstādes Zvaigžņu tērpi tematiku notiks 13. un 20. jūlijā, 3., 17. un 31. augustā) vecāki var ņemt līdzi arī atvases, kuras pasākuma laikā izklaidēsies nodarbībā.

 

Nodarbību Mans zvaigžņu tērpsveido divas daļas: ekskursija izstādē Zvaigžņu tērpi un praktiskā nodarbība.

Ekskursijā bērni varēs aplūkot daudzu populāru dziedātāju (Intara Busuļa, Ellas, Olgas Rajeckas, Lienes Candy, Aishas, Amber, Marijas Naumovas u. c.) koncerttērpus un uzzināt, kā skatuves tērps atšķiras no ikdienas apģērba.

Praktiskajā nodarbībā bērni veido koncerttērpus papīra lellēm. Papīra lelli un paša gatavoto tērpu pēc nodarbības varēs ņemt līdzi.

Reklāma
Reklāma

Nodarbības biļetes cena:  1,00 Ls.

Dalībnieku grupām iespējams vienoties par citiem nodarbības norises laikiem, iepriekš piesakoties pa tālruni 67227782.