11. aprīlī bezmaksas nodarbība vecākiem par bērnu drošību

Izmantojiet bezmaksas iespēju pieteikties uz nodarbību ciklu vecākiem - Audzināsim drošus bērnus nedrošā pasaulē. Nodarbības būs par bērnu drošību attiecībās ar cilvēkiem. 

FOTO: Mammamuntetiem.lv

Kaut arī lielākā daļa cilvēku ir labi, tomēr ir cilvēki, kas nevēl labu bērniem un var nodarīt tiem pāri. Vai Jūsu bērns zina kā rīkoties situācijā, ja kāds svešinieks, lūdz viņam doties līdzi? Vai Jūsu bērns māk atšķirt labos pieskārienus no sliktajiem un slepenajiem? Tie ir tikai daži no jautājumiem, uz kuriem ne vienmēr paši vecāki zina, kā bērnam atbildēt.

Tāpēc Centrs Dardedze ir izstrādājis speciālu nodarbību ciklu vecākiem, kurā sniegsim padomus un zināšanas, kā saudzīgā un vieglā valodā runāt par šiem svarīgajiem jautājumiem ar bērniem.

 

Nodarbību cikls paredzēts vecākiem, kuriem ir bērni vecumā no 4 līdz 8 gadiem. 

 

Easam jau īstenojuši nodarbības par tēmām – Bērnu seksuālā izmantošana. Ko es kā vecāks varu darīt, lai to novērstu?; Fiziskā vardarbība. Vai pēriens ir vardarbība, un Vienaudžu savstarpējā vardarbība jeb mobings. Ko vecāki var darīt, lai pasargātu savu bērnu no tā?

 

Reklāma
Reklāma

Nākamā nodarbība paredzēta 11. aprīlī  pl.18.00 - 20.00 Ko vecāki var mācīt bērniem jautājumā par drošību saskarsmē ar citiem cilvēkiem jeb Džimbas drošības noteikumi vecākiem!

 

Nodarbības notiek Centrā Dardedze, Cieceres ielā 3a.

Nodarbību laikā ir iespēja atstāt bērnus rotaļu telpā ar audzinātājām.

Lūdzam iepriekš pieteikties pa tālruni 67600685 vai e-pastu: ilze.bartkevica@gmail.com, jo vietu skaits ir ierobežots.