Neprecēts vīrietis: kāzas ir oficiāls pasākums vāverītes nodošanai lietošanā

Dzēsts lietotājs

"Kāzas ir uzpūsts balagāns"  - tās ir tikai autora domas! Mēs ar vīru savu mīlestību vnk atzīmējām ar superīgu tusiņu - kāzas! kopā ar tuvākajiem cilvēciņiem! tas ir lieliski! uzskatu, ka raksta autors vnk baidās no kāzām :D  Pēc manām kāzām manā dzīvē un arī vīra dzīvē nekas nav mainījies. Viss ir tikpat burvīgi cik agrāk! :) Ir tāds teiciens: precējies nav miris! ;)

Dzēsts lietotājs

Ja jau tā autors jūtas,tad kāpēc tapis šis raksts.Vai nav tāda taisnošanās pašam sev?

Dzēsts lietotājs

Vai par pamatu nosaukt kāzas par balagānu nav vienkārši vilšanās attiecībās? Protams katram savs..vienam vairāk pie sirds ir Ziemassvētki ar bērniem un mazbērniem,sēžot pie kamīna un atceroties agrākos laikus..citam Ziemassvētki pansionātā pie TV..Bet galvenais jau lai pašam labi

Dzēsts lietotājs

Patiesībā katram ir vislabāk darīt tā, kā viņš jūtas labi un komfortabli. Mēs ar vīru uztaisījām tādas kāzas, kādas vēlējāmies - ar retro auto, tortes ēšanu uz jumta u.c. izdarībām, kurās nebija nekādu izēšanos, mičošanu, visādu pastulbu spēļu (jā, tās mūžīgās spēles mani arī kaitina...)utt. un nākošajā dienā mēs jau sēdējām lidmašīnā. Bet tas nebūt nenozīmē, ka citi nevar darīt visu ārkārtīgi tradicionāli vai kā savādāk. galvenais, lai būtu pārliecība, ka tas, ko darām vai nedarām ir mūsu iekšējās nepieciešamības diktēts.

Dzēsts lietotājs

Es esmu bijis tikai vienās kāzās (draugu) un man patika. Nelikās nekas ne uzpūsts, ne samākslots. Vienkārši ir cilvēki, kam kāzas piestāv un ir tādi, kam nē. Esmu pārliecināts, ka piederu pie otrajiem, taču tajā pašā laikā esmu vēl vairāk pārliecināts, ka dažas no kāzām ir patiesas, bez liekulības, piespiešanas(ās) vai slēptiem iemesliem.

Dzēsts lietotājs

No vienas puses es piekrītu, bet no otras , ir dzīvē vismaz vienu reizi jaizjūt to prieku un laimi ko dod kāzas, to sarīkosana un visas tas būšanas. Paldies Dievam esmu to izjutusi, kaut arī pēc tam izšķīrāmies tomēr tie mirkļi un sajūtas ir neaizmirstamas. Tagad man ir otra pusīte kuru mīlu un tai papīru būšanai vairs nav nozīmes

Dzēsts lietotājs

tieshi taapeec, ka taas ir balagaans, muusu kaazaas nebija ne tusinja, ne kaa cita - tikai salaulaashnaas bazniicaa prieksh mums pashiem, un te nu buus tie iemesli, ko raxta autoram nesaprast, jo kaa jau vins mineeja- nav kristietis. un ja es nebuutu- iespeejams manas domas buutu ljoti liidziigas vinja. + VISDEBIILAAK, ir kad cilveeki precas vairaak kaa 1x!

Dzēsts lietotājs

Es autoram ieteiktu palasīt-kas ir laulība?Manuprāt,viņam par to nav ne jausmas.Un kāzas ir ļoti skaists pasākums,ja tikai paši to nepārvērš par balagānu.
1 2 3 4

Saistītie raksti

Kategorijas