Ēdināšanas plāns pirmajam dzīves gadam

Dzēsts lietotājs

ko darit ja berns negrib mates pienu ?????mans delins ateicas 5 menesos no piena baroju  ar piebarojumiem darzeniem un augliem  ........  vai tas ir normali???

Dzēsts lietotājs

man gluži pretēja situācija kā Kristīnei - puika (8 mēn) atsakās ēst jebko citu kā vien mammas pienu. par dārzeņu biezeņiem varu aizmirst - vienīgi citreiz kādu banānu vai bumbieru ir ar mieru paņammāt. svars bērnam labs, piens pietiekami trekns. kā sākt pieradināt pie biezenīšiem?

Dzēsts lietotājs

tā kā man piens beidzās ļoti agri tad es baroju ar piena maisījumu. tas apnika ap 4 mēn vecumu. es dodu no rīta piena maisījumu, bet pārējās ēdienreizēs es dodu bērnu speciālās putras auzu, rīsu, griķu. dodu arī biezenīšus un banānu. tagad mums 6 mēn un svarā ņemamies normāli.

Dzēsts lietotājs

manam bebukam tulīt būs 11 mēn.un man piens jau beidzas ļoti ātri,kad bebim bija pusotrs mēn.devu un dodu piena maisījumu,biezenīšus īpaši neēd,ja nu kādu sāļo,bet ne saldos.... ēd labprāt milupa putras,labāk jau ar šokolādes gb :)  ēd arī mājās gatavotus sautējumus,un kādu kārumu arī pamanās paņemt no māsas :)  Bet ēd ļoti maz pa mazumiņam tikai,ka brīžiem nezinu,ko dot,ko ēdīs,ko nē....,bet svars normāls ;)

Dzēsts lietotājs

Mana peka savos gandrīz 11 mēn ēd gan piena maisījumu, gan putras, gan dārzeņus, bet vienalga svarā nedaudz iepaliek :( Laikam jau ar to ēšanu un augšan nevienai mammai nevar izdabāt :D

Dzēsts lietotājs

tikai 4-5 ēdienreizes 6 mēnešos... o bože... manais ēd.. 2-3 ēdienreizes banānu, kartupeli, ābolu.. pēc tam krūti.. un ik pēc 3-4 stundām vēl krūti.. sanāk... 6-8 reizes... kas tad pa daudz ēd???

Dzēsts lietotājs

man šitais plāniņš dikti dīvains liekas.... tik vienas biezputras un piens. mana mazā (7.5 mēn.) ēd da visu ko... dārzeņu biezeņus ar un bez gaļas, jogurtiņus, biezpienu ar auglīšiem un ogām... tam visam pa virsu vēl krūti uzēd. Biezputras nekad nav ēdusi un šaubosvai ēdīs.

Dzēsts lietotājs

Mans puika,palika 8.mēn.ēd visuko dod,atskaitot piena maisijumus,nevienu vins need,negarso!pati baroju lidz 6.men.tadpateica paldies,vairs nē!Cikreizes diena ēd,neskaitu,kad prasa tad dodu,vienu dienu ēd daudz un biezi,cita atkal ar varitēmko varu pierunāt!
1 2

Kategorijas