Vai vaksācija un depilācija grūtniecības laikā ir atļauta?

Dzēsts lietotājs

Labs padoms,tikai viena maza probleema visur kur runa par dzemdiibaam,tur runa par piespiedu kaartas noskuushanu,ja nu kas tad nonaakot uz galda taa i...tad jau labaak vaksaacija pirms dzemdiibaam,lai maasinjaam nebuutu tas "prieks" :D.

Dzēsts lietotājs

labu

Dzēsts lietotājs

Agnesīt! Jautājums bija par vaksāciju grūtniecības laikā. Pirms pašām dzemdībām var mājās noskūt vai noepilēt, vai novaksēt, vai vēl kādā sev pieņemamā veidā tikt no tā ''skaistuma'' vaļā! Jo pēc būtības jau tas apmatojums nav lieks, no Mātes Dabas viedokļa, it sevišķi bērniņu gaidot, kad jāizvairās no jebkāda riska apsaldēties utt.

Dzēsts lietotājs

nekādu citu atbildi jau no dakteres nevareja gaidit, ka tikai pabaidīt un sabaidīt. pati esu kosmetologs un vax ir mans darbs. esu apkalpojusi 1loti daudzas klientes grūtniecības laikā, tāpēc droši varu apgalvot, ka ja ir taisīts pirms tam , tad arī grūtn. laikā var taisīt! un tās visas kl. taisija vax arī tieši pirms dzemdībām un nekadas problēmas nav bijušas! arī pati šobrīd gaidu otro bērniņu un izjūtu ka šis process ir mazsāpīgāks. tāpēc ja kāds vēl šaubas tad padodiet ziņu- strādāju mājās!

Dzēsts lietotājs

Māte daba to paredzējusi, jo sākumā cilvēkiem nebija vairākas drēbju kārtas, kārtīgas krāsnis, sildītāji un zināšanas, piemēra, ka slapjā laikā jāvelk gumijnieki..... šobrīd (it īpaši siltākās zemēs) lieks apmatojums drīzāk ir par iemeslu sasutušai ādai, mikrobu dzīrēm.... 

Dzēsts lietotājs

Domāju, ka šīs procedūras nav jāveic esot stāvoklī. Jo vaksācija ir sāpīga un vajag saudzēt mazo. Bet ja kādu interesē sīkāka informācija, iesaku apskatīt: http://nofrete.lv/vaksacija

Dzēsts lietotājs

Lieliski ieteikumi. :) Paldies
http://nofrete.lv/vaksacija

Aiga

Iesaku sazināties ar meistarīti http://vaksacija.com/vaksacija-grutniecem Biju stavokli, visu paskaidroja, pamacija un ari vaksāciju paveica akurati.

Kategorijas