Publicēts VIDEO ar mazas meitenītes izglābšanu, kura pēc sprādziena Beirūtā dienu nogulēja zem gruvešiem

 08. augusts 2020 22:10 Ziņa

Nesen sociālajos tīklos publicēts video ar brīnumainu izglābšanu. 4.augusta vakarā Beirūtā nogranda šausminošs sprādziens, kā rezultātā bojā gāja vismaz 150 cilvēku, bet ievainoti vairāk nekā 5000. Bez pajumtes palikuši 300 tūkstoši libāniešu.Otrdien, Libānas galvaspilsētas Beirūtas ostā notika sprādziens, glābšanas darbi turpinās


Daudzus vietējos iedzīvotājus uzskata par pazudušiem un viņus meklē gruvešos, un dažreiz šie meklējumu noslēdzas ar panākumiem, vēsta „The Metro”.
 
Glābējiem un brīvprātīgajiem izdevās atrast mazu meitenīti, kura vienatnē vairāk nekā diennakti pavadīja zem gruvešiem.
Video redzams, ka meitene vicina roku un atsaucas glābēju kliedzieniem, pierādot, ka ir dzīva. Pēcāk viņa sāk raudāt.
 
 
Pieaugušie uzmanīgi atbrīvo cietušo meiteni no smiltīm un atlūzām. Sociālo tīklu lietotāji komentāros meitenītei novēl veselību un izturību, tāpat kā pārējiem libāniešiem, kurus skārusi šausmīgā traģēdija.
 
Otrdien Beirūtā eksplodēja 2750 tonnas lauksaimniecības mēslojuma amonija nitrāta, kas sešus gadus glabājās kādā ostas noliktavā.
Sprādzienā dzīvību zaudēja vismaz 154 cilvēki, aptuveni 5000 ir ievainoti un bez pajumtes palikuši vairāk nekā 250 000 cilvēku.
"Mirušo skaits ir 154, tostarp 25, kas vēl nav identificēti. Papildus tam mums ir vairāk nekā 60 pazuduši cilvēki," ziņu aģentūrai AFP sacīja Libānas Veselības ministrijas amatpersona.
 
Veselības ministrs piektdien paziņoja, ka vismaz 120 ievainotie cilvēki atrodas kritiskā stāvoklī.
 
Avots: Jauns.lv
 
 
 0 Pievienot komentāru

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Kategorijas