Slēgts otrs lielākais bērnudārzs Mārupes novadā - darbinieks saslimis ar Covid-19

 05. aprīlis 2020 20:25 Ziņa

Pēc kāda darbinieka saslimšanas ar Covid-19 Mārupes novadā uz pašizolācijas laiku - divām nedēļām - slēgta pirmsskolas izglītības iestāde "Mārzemīte", informēja Slimību profilakses un kontroles centra pārstāve Ilze Arāja.Gan pirmsskolas izglītības iestādes darbiniekiem, gan audzēkņiem tagad noteikta divu nedēļu ilga pašizolācija. Foto: Sharon McCutcheon, Unsplash.com


Saslimis bērnudārza darbinieks, kuram nebija tieša kontakta ar bērniem, tomēr, lai pasargātos no jebkādiem iespējamiem riskiem, gan pirmsskolas izglītības iestādes darbiniekiem, gan audzēkņiem tagad noteikta divu nedēļu ilga pašizolācija.

Kā liecina informācija Mārupes novada pašvaldības interneta mājaslapā, bērnudārzs "Mārzemīte" dibināts 2016.gadā un ir otrs lielākais bērnudārzs Mārupes novadā. 2019./2020.gadā pirmsskolas izglītības iestādi apmeklē 288 bērni no trīs gadu vecuma.


Jau ziņots, ka Covid-19 pandēmijas dēļ Latvijā no 13.marta līdz 14.aprīlim izsludināta ārkārtējā situācija, kurā iedzīvotāji ir aicināti iespēju robežās strādāt attālināti un arī bērnus nevest uz bērnudārziem.

 

Ziņas sagatavošanā izmantota informācija no Jauns.lv 
0 Pievienot komentāru

Saistītie raksti

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Kategorijas