Amerikāņu komiķi izveido video par Trampa izzobošanu, kurā apsmej arī mūsu prezidentu Levitu

 12. februāris 2020 11:10 Raksts

Amerikāņu šovs “Saturday Night Live” izveidojis joku video, kurā komiķu attēloti, Francijas prezidents Emanuels Markons, britu premjerministrs Boriss Džonsons un Kanādas premjerministrs Džastins Trudo izzobo ASV prezidentu Donaldu Trampu.

 Kadrs no Youtube video


Skečs ir kā turpinājums pagājušajā nedēļā publiskajā telpā nonākušam kanādiešu raidsabiedrības publicētam video, kurā bija redzams, kā NATO samita laikā Londonā vairāki ietekmīgi valstu līderi patiešām izsmej Trampu. 


Citu starpā, “Saturday Night Live” video komiķi paguvuši pazoboties arī par mūsu valsts prezidentu Egilu Levitu, skečā attēlojot viņu kā lēnu un bērnišķīgu vīru, kurš rotaļājas ar tradicionālo japāņu rotaļlietu “kendamu” un atstums sēž pie pusdienu galda kopā ar Trampu. 

Par skeča norises vietu izraudzīta izdomāta NATO konferences kafejnīca, kurā notiekošais atgādina vidusskolas ēdnīcu, kur populārie skolēni sēž pie viena galdiņa, bet mazāk populārajiem atvēlētas nomaļākas vietas. 

SNL parodijā Kanādas premjers Džastins Trudo, kuru atveido Džimijs Felons, un Francijas prezidents Emanuels Makrons Pola Rada atveidojumā ir attēloti kā skolas sliktie puiši, kas piesaista meiteņu - Dānijas un Norvēģijas delegātu - uzmanību. Šoreiz pie sava galdiņa viņi aicinājuši arī Džeimsa Kordena atveidoto britu premjeru Borisu Džonsonu. 

Kad kafejnīcā parādās Aleka Boldvina atveidotais Tramps, trīs "Eiropas līderi" sāk viņu aprunāt. 

Šī saruna ir pārspīlēts atainojums īstai sarunai, kad šos trīs līderus nejauši nofilmēja, tenkojam pieņemšanā Bekingemas pilī NATO 70.gadadienai veltītā samita laikā. 

Skeča beigās uz skatuves esošie sastingst un Sesīlijas Strongas atveidotā ASV pirmā lēdija Melānija Trampa aicina visus būt iecietīgiem un izbeigt terorizēšanu, tādējādi izsmejot Trampas īstenoto kampaņu "Be Best". 

Pēc video ar Trudo, Makrona un Džonsona sarunu daudzi ASV komiķi izmantoja situāciju norādīt, ka Tramps ir zaudējis savu vietu pie "populāro skolēnu galdiņa". NATO samita gaitā Tramps rīkoja pusdienas to NATO valstu, kas aizsardzībai tērē vismaz 2% no iekšzemes kopprodukta, līderiem. To vidū bija arī Levits. 

Emanuelu Makronu,  Džastinu Trudo un Borisu Džonsonu atveidojuši populāri amerikāņu komiķi – Džimijs Falons, Pols Rads un Džeimss Kordens.

Jauns.lv jau vēstīja, ka NATO dalībvalstu līderi 3. decembrī pulcējās Londonā, lai atzīmētu alianses dibināšanas 70.gadadienu. 

NATO 70.gadadienas samitā galvenā uzmanība tika pievērsta nākotnei - sarunām par atbruņošanos, alianses lomai kosmosā un tās politikai pret Ķīnu. Taču galveno problēmu alianses izdzīvošanai radīja valstu līderi, kas iedomājušies, ka varētu iztikt arī bez sabiedrotajiem.


 

No portāla Jauns.lv
0 Pievienot komentāru

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Kategorijas