Siguldā svinēs Tēva dienu

 06. septembris 2019 8:00 mammamuntetiem.lv Raksts

Jau šo svētdien, 8. septembrī, visā Latvijā tiks svinēta Tēva diena. Domājot par ģimenes vērtībām un tēva lomu, arī Siguldā ikviens aicināts uz sportiskām un radošām aktivitātēm. Pasākuma ietvaros norisināsies Tēva dienas futbola spēle un citas aktivitātes.


Latvijā Tēva diena par oficiālu svētku dienu tika atzīta 2009. gadā. Tā tiek svinēta katra septembra otrajā svētdienā.

Tēva dienas svinēšanas mērķis ir aktualizēt tematu pat tēvu lomu bērnu dzīvēs un veicināt tēvu un bērnu brīvā laika pavadīšanu kopā.

Arī šogad daudzviet norisināsies dažādi interesanti un ģimeniski pasākumi.

Svētdien, plkst. 11.00, Siguldas pilsētas stadionā jau trešo gadu pēc kārtas tiks turpināta tradīcija – Tēva dienu svinēt sportiskā gaisotnē. Pasākuma ietvaros norisināsies Tēva dienas futbola spēle. Tajā aicināti pieteikties gan amatieri, gan tie, kuri futbolu spēlē ikdienā, jo komandas tiks veidotas uz vietas pēc izlozes principa, lai veicinātu saliedēšanos starp tēviem. Gaidīti un aicināti ir arī topošie tēti. Tāpat, svētku laikā norisināsies sportiskas sacensības ģimenēm, gastronomijas meistarklase un aizraujošas radošās darbnīcas bērniem. 
Tēva dienas futbola spēlei iespējams pieteikties līdz 7. septembrim, rakstot uz e-pasta adresi: tevadienasigulda@inbox.lv. 

 
0 Pievienot komentāru

Saistītie raksti

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Kategorijas