Tēva dienas festivālā – Lielā loterija ar lieliskām balvām visai ģimenei

 02. septembris 2018 10:55 mammamuntetiem.lv Raksts

Sestais Tēva dienas festivāls Rīgā šogad notiks 9. septembrī Vērmanes dārzā. Kā citus gadus, arī šogad pasākuma programma solās būt atraktīva un aktīva, piemērota dažāda vecuma bērniem un pieaugušajiem. Un arī šajā gadā aktīvākos galībniekus gaida Lielā loterija, kur visas lozes pilnas!Apmeklētājus gaida bagātīgs dāvanu klāsts!


Šogad esam sarūpējuši Lielo loteriju ar lieliskām un vērtīgām dāvanām. Lai tiktu pie dāvanām, ikviens Tēva dienas festivāla apmeklētājs aicināts iesaistīties vairākās pasākuma aktivitātēs. Sakrājot noteiktu skaitu zīmodziņu, katrs dalībnieks saņem dāvanu. Visas lozes ir pilnas! Loterija darbosies līdz pasākuma beigām vai līdz brīdim, kad izbeigsies balvas. 
 

Uz Tēva dienas festivālu aicina valsts iniciatīva "Goda Ģimenes gads"

Tēva dienas festivāla lieldraugs ir veikalu tīkls “RIMI”, kas nodrošinās Lielās loterijas balvu fondu ar daudzveidīgām dāvanām - spēlēm, rotaļlietām, traukiem, skolai noderīgām lietām. Te tikai dažas no balvām!

 

Gardēži šajā loterijā tiks patiešām lutināti! Latvijā lielākais picu rullētājs "Pica Lulū" dāvinās kuponus, ko varēs picērijā samainīt pret lielajām picām pēc izvēles.

 

Tā kā pamazām tuvojas rudens, "BeeBite" dāvanām sanesusi medainas dāvanas. 

 

Priecājamies, ka arī šajā gadā Lielo loteriju atbalsta Lego, dāvājot dažādus komplektus loterijas dalībniekiem. 

 

Būs loterijas dalībnieki, kuriem laimēsies dāvanā saņemt gardu pārsteigumu no "Gardu muti". Tīras Latvijas garšas!

 

"GUNSnLASERS" parūpējies, lai balvas saņēmējs varētu piedalīties aizraujošā lasertag spēlē!

 

Bezgala aizraujošu un azartisku piedzīvojumu dāvanu grozā būs ielicis "Escape Room One"

 

Arī "Exitoria", kas piedāvā dažādas tematikas un sarežģītības līmeņa kvest istabas, ir ielicis balvas Lielās loterijas balvu grozā!

 

Ja vēl neesat nogaršojuši "Graci" lieliskās putras, atliek cerēt, ka Tēva dienā izvilksiet laimīgo lozi!

 

Lielajā loterijā būs vērtīgas balvas arī no zobārstniecības Concordia. Dāvanās - zobu birstes tētim un bērnam, kā arī zobu pasta. 

 

Latvijas zaļās farmācijas uzņēmums "Silvanols" loterijas dalībniekus nodrošinās ar balvām, kas noteikti noderēs rudens periodā! Balvās būs GoImmune lollipops ar melleņu garšu, GoImmune lollipops ar aveņu garšu un FarinGo’s lollipops – dabīgas un garšīgas ledenes uz kociņa imunitātei un veselam kaklam!

 

Skaistas koka rotaļlietas visai ģimenei nodrošinās Latvijā radītas koka spēles "Muzle"

 

Par ekoloģiskiem gardumiem parūpējies ogu audzētājs un ogu produktu ražotājs "Very Berry", kam dabiskums ir vissvarīgākā pamatvērtība. 

 

Starp dāvanām būs ielūgumi uz izklaides parku "Avārijas brigāde". Kolosāli, vai ne? 

 

Tā nebūtu īsta loterija, ja tajā nebūtu saldumu! Par tiem parūpējusies "Laima", kas ražo tautā iemīļotus saldumus. 

 

Milzīgas balvas būs arī no graudaugu pārslu ražotāja "Milzu!". Gardas un veselīgas pārslas visai ģimenei. 

Lasītmīļi varēs priecāties par jaunajiem žurnāliem bērniem "Pikolo". Tas būs pirmais žurnāls bērnu auditorijai, kuru veido Latvijā pazīstami ilustratori un rakstnieki.

 

Kārumniekiem balvas no "Skrīveru mājas saldējuma"!

 

Rotaļu centrs "City Kids" dos iespēju loterijas biļets vilcējam tikt pie dāvanu kartes 10 eur vērtībā ieejai šajā brīnumu pasaulē!

 

Ielūgumus visai ģimenei uz "LVM dabas parku Tērvete" dāvās Latvijas valsts meži. Cik labi tur izstaigāties un izrūķoties!

 

Vēl kāda kolosāla dāvana - ielūgumi zinātniskā teātra apmeklējumam no "Laboratorium"

Rūpēs par tēta labsajūtu skaistumkopšanas zīmols "Dove" balvu grozā liks ķermeņa kopšanas produkciju. 

 

Būs laimīgie, kuri no balvu groza izvilks ekoloģiskus lauku labumus - dārzeņus un olas. Šādu iespēju nodrošinās Svaigi.lv

 

"Eiropas Savienības māja" ne tikai piedalīsies ar aizraujošām aktivitātēm Tēva dienas festivālā Vērmanes dārzā, bet arī nodrošinās skaistas un vērtīgas dāvanas Lielajai loterijai - puzli, krūzītes saldumi u.c.

 

Balvu fondā būs dažādas grāmatas no izdevniecības "Jumava". Arī grāmatu apgāds "Zvaigzne ABC" ir sarūpējis lielisku lasāmvielu, ko laimēt Lielajā loterijā. 

 

Rīgas domes labklājības departaments, izceļot devīzi "Veselīgs rīdzinieks" Lielās loterijas balvu fondu nodrošina ar sportiskām balvām!

 

Šajā gadā Tēva dienas festivāls 2018 iespējams ar valsts iniciatīvas "Goda Ģimenes gads" atbalstu. Iniciatīvas ietvaros "Laiks Bērniem" nodrošina pasākuma Lielo loteriju ar jaukām latvisko zīmju mandalu grāmatām un rakstāmpiederumiem.

 

Izdevniecība "Liels un mazs" iepriecinās loterijas dalībniekus ar Kārļa Vērdiņa dzejoļu grāmatu "Tētis". 

 

„NUK” piederumi bērnu aprūpei un zīdīšanas atbalstam balvu grozā liks košas pudelītes un snīpīškrūzes. 

 

Ikviena ģimene ar bērniem noteikti priecāsies no Lielās loterijas balvu groza izvilkt bezmaksas kuponus atrakcijām vai rotaļu istabai no "Annels"

 

Vērtīgas un noderīgas balvas - vitamīnus visai ģimenei nodrošina Möller's un Livol Multi

 

SKATIES TĒVA DIENAS 2018 FESTIVĀLA PROGRAMMU!
0 Pievienot komentāru

Saistītie raksti

Kategorijas