Peldēties aktīvās izrakteņu ieguves vietās ir bīstami

 14. augusts 2018 9:00 mammamuntetiem.lv Ziņa

Iestājoties karstajam un saulainajam laikam, novērots liels peldētāju un atpūtnieku pieplūdums AS “Latvijas valsts meži” derīgo izrakteņu ieguves vietās, kurās izveidojušās ūdenstilpnes.No LVM arhīva.


LVM atgādina, ka peldēties derīgo izrakteņu ieguves vietās, kur notiek vai plānojas to ieguve, ir dzīvībai bīstami un kategoriski aizliegts. Atpūsties šajās vietās atļauts tikai pēc rekultivācijas, kad ūdenstilpnes ir sakārtotas un piemērotas atpūtai.

“Visas derīgo izrakteņu vietas ir aprīkotas ar slēdzamiem vārtiem, lai ierobežotu iekļūšanu teritorijā. Ja vārti ir atstāti vaļā, konkrētajā vietā notiek izrakteņu ieguve. Tāpat šādās vietās ir uzstādītas informatīvās zīmes, kurās norādīts atradnes nosaukums, kontaktinformācija, kā arī dažādi brīdinājumi un ierobežojumi,” stāsta LVM Zemes dzīles ražošanas vadītājs Kārlis Volfs.

Lai baudītu patīkamos laikapstākļus kvalitatīvi un droši, aicinām izvēlēties kādu no LVM apsaimniekotajām atpūtas vietām. Vairāk informācijas mājaslapā www.mammadaba.lv.
0 Pievienot komentāru

Saistītie raksti

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Kategorijas