Ideja pilsētniekiem: kur zaķim nest olas

 31. marts 2018 5:05 Raksts

Lauku bērniem gan labi! Pamostoties Lieldienu rītā, var steigties pagalmā un meklēt, kur zaķis noslēpis raibās Lieldienu olas. Ko darīt pilsētas bērniem?Foto: Shutterstock.com


Lauku bērniem gan labi! Pamostoties Lieldienu rītā, var steigties pagalmā un meklēt, kur zaķis noslēpis raibās Lieldienu olas. Ko darīt pilsētas bērniem?

Jā, pilsētas iedzīvotājiem mazliet sarežģītām, jo pagalmā vai pilsētas parkā var uzrasties citi meklētāji. Kā rīkoties, lai bērniem Lieldienu rīts tomēr būtu ar pārsteigumu?

Pavisam vienkārši - dienu pirms Lieldienām kopā varat doties uz mežu pēc dabas materiāliem, lai izgatavotu ligzdiņu, kur zaķis varētu olas atstāt. Varat būt droši - šī nodarbe kopā ar nākamā rīta pārsteigumu bērniem sagādās ne mazums prieka!

Ligzdiņu varat veidot atbilstoši savai gaumei, patikšanai un prasmēm. Varat sasiet no lielākiem un mazākiem zariņiem, varat vīt no pērnās zāles un izklāt ar sūnām. Lai vienkāršāk, ligzdiņu varat ieklāt kādā grozā un rotāt ar izpūstām olām vai maziem cālīšiem. Kad trauks gatavs, atliek gaidīt, ko tajā nākamajā rītā atstās zaķis!

 
0 Pievienot komentāru

Saistītie raksti


Warning: mysql_num_rows() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /data/web/root/lib/mysql.php on line 713

Lasi vēl


Warning: array_key_exists() expects parameter 2 to be array, boolean given in /data/web/root/lib/art.php on line 1207