Mamma neizpratnē: Kā ārsts piecās USG var neredzēt gaidāmā mazuļa plaukstiņas anomāliju?

Dzēsts lietotājs

Būtu jauki, ja pie raksta tomēr būtu minēta attiecīgā USG "speciāliste". No vienas puses tas nav ētiski, no otras - tā būtu iespēja citas māmiņas paglābt no līdzīgas pieredzes.

Dzēsts lietotājs

Ir arī tādi speciālisti,kas nepamana otru bērnu! 3 USG! Gaidīju meitu-dzemdēju dvīņus! :)

Dzēsts lietotājs

Es tikai brīnos - kāpēc vispār vajadzēja tik daudz sonoskopijas? Izskatījās, ka kaut kas nav kārtībā? Bērniņš bija ļoti kustīgs un nevarēja visu labi saskatīt?  Un - no vienas puses žēl, ka neredzēja, no otrās - vai būtu labāk dzīvot stresā visu grūtniecības laiku, lai mazulis to arī izjūt? Vai arī - pateiktu pirmajā reizē, ka plaukstiņa ne tāda - taisītu abortu? Jebkura anomālija ir stress, uzzinot jebkurā laikā - bet šeit tas pilnīgi neko nebūtu mainījis. Tagad - jācīnās, jāstrādā ar bērnu, jo galvenais ir nākotne nevis pagātne, kuru nevar mainīt - un noteikti jākonsultējas ar ģenētiķi, lai nākamai grūtniecībai sagatavoties tā, lai nepatīkami pārsteigumi nenotiktu. Bet bērniņš ar iedzimto defekti, ja viņš aug labos un attīstošos apstākļos, parasti ir talantīgāks par saviem vienaudžiem - tā kā pacietību un neatlaidību, jo viņam mīlošie vecāki vajadzīgi ļoti, ļoti. 

Dzēsts lietotājs

tieshaam jautaajums - buutu abortu taisiijusi, ja uzzinaatu agraak? ko tas mainiitu?
un tas tieshaam nav aarsta pienaakums visus pirkstus beernam saskaitiit u.tml..
obligaati jaaskataas ir galvenie orgaani un vai ir visas kjermenja daljas..
nerunaajot par to, ka beerns meedz kusteeties, kas apgruutina skatiishanos, aiz durviim staav rinda citu gribeetaaju, ir ne tik ideaala tehnika un pameegjini pati tajaa ekraanaa kko saskatiit un saprast..

Dzēsts lietotājs

Protams,vecaakiem tas ir traumeejoshi - gaidiit veselu beerninju, bet piedzimst( lai cik skarbi tas izklausiitos) invaliids. Un noteikti vajag veersties tiesaa, jo nevar zinaat, ko naakamreiz shii aarste nepamaniis - 1 nieri, ka aknas aug aarpus kjermenja vai 3 rokas. 
Tai pashaa laikaa atbalstu viedokljus, ka beerninjam noteikti punciitii bija eertaak, ja maaminja nezinaaja un nedomaaja par sho anomaaliju. Izturiibu un pacietiibu! Galvenais, lai ar galvu viss kaartiibaa ;)

Dzēsts lietotājs

Jums ir viegli runāt, bet es zinu ko tas nozīmē ka visu grūtniecības laiku tev ginekologs saka ka ar bērniņu viss ir kārtībā, bet kad piedzimst bērniņš un tu uzzini ka bērniņš ir ar invaliditāti tas ir ļoti sāpīgi! Man 2gadus un 8mēnešus atpakaļ arī piedzima meitiņa ar invaliditāti (viņai piedzimstot bija greizā pēda, labā rociņa bez plauktiņas, sirsniņā caurums un vēl tam visam pa virsu dauna sindroms). Tā kā es saprotu šo māmiņu. Man tagad ir arī otrs bērniņš un tam paldies Dieviņam viss ir kārtībā! 
Es domāju ka tādi ārsti ir jāsoda un viņiem ir jāizmaksā sāpju nauda šādiem vecākiem kam ir šādi bernini

Dzēsts lietotājs

Tur nav ko brīnīties,man doka veica 9usg un neredzēja,ka bērns ieriktējies virs urīnpūšļa un nemaz netaisās dzimt,un ka jāsūta uz plānoto ķeizaru,nostaigāju gandrīz 43 nedēļas,augļūdeņi zaļi duļķi,lab,ka mazulītim viss ir labi!Protams veica ārkārtas ķeizaru,un esmu ļoti pateicīga,Cēsu Dzemdību nama,Dr.Plažio!

Saistītie raksti

Lasi vēl


Warning: array_key_exists() expects parameter 2 to be array, boolean given in /data/web/root/lib/art.php on line 1256