Kas īsti ir populārā "Gelish"? Mīti un patiesība

Dzēsts lietotājs

gelish pilnībā un galīgi sabojāja manus nagus un vēl sāka drupt jau trešajā dienā nost. izmēģināju vairākus salonus, vairākus meistarus, rezultāts viens un tas pats. patiešām neiesaku.

Dzēsts lietotājs

Linda, es tev pilnībā nepiekrītu. Ja jau tu esi bijusi vairakos salonos un tev tur viss ir slikti, tad varbūt ir laks domāt ka nevis gelish ir vainīgs, bet gan tu pati nemāki nēsāt nagus. 

Cik pati esmu likusi, tik vienmēr esmu apmierināta gan ar kvalitāti, gan ar termiņu.

Dzēsts lietotājs

Man meistare ieteica nelikt gelish uz roku nagiem, ja pasas nagi nav diez ko stipri. Uz kaaju nagiem man turaas jau meenesi un neviena skrambina. 

Dzēsts lietotājs

Tiešām labs tas gelish, lieku pie manikīra regulāri. Nekas nedrūp, turas labi, protams, ja vien pati pie tā nepiestrādā - nenorīvē, neveic aktīvus saimniecības darbus bez cimdiem u.tml.
Un nagi nebojājas! :))

Dzēsts lietotājs

Linda!
Pilnīgas muļķības.
Kopš lietoju gelish nagulakas, mani mūždien īsie un trauslie nagi ir atauguši un palikuši stingri. varu mierīgi ņemt nost gelishu un staigāt bez tā- bet...pieradums un izskats svarīgāks.

Mana meisterīte vienmēr brīnās un priecājās, ka nāku pie viņas tikai pārlakot jo nekad nekas nav apdrupus, ieplaisājis utt.....viņai gan ir problēmas....neturas gelish laka uz viņas nagiem - lai kā viņa to gribētu- viņas perfektais nagu izskats beidzas jau tresajā diena.

p.s.

ar to gribēju pateikt, ka ne visi ir vienādi, ne visiem organisma īpatnības ir vienādas un nevisies viss der vai neder.

jauku dienu!

Dzēsts lietotājs

Man gela nagi turējas veselu mēnesi. Man vēl tagad tie ir, ļoti patīk.

Saistītie raksti

Kategorijas