Varbūt vislabākais seksa veids ir ... celibāts?

Dzēsts lietotājs

Likaas, ka no vienas galeejiibas otraa... bet sava patiesiiba tajaa ir..

Dzēsts lietotājs

Ļoti labs raksts.

Dzēsts lietotājs

Ļoti labs raksts, viela pārdomām. Tikai neticās, ka viens cilvēks būtu varēti tiešām izbaudīt visus nosauktos seksa veidus. Lai nu paliek, bet daudz kam jāpiekrīt.

Dzēsts lietotājs

Nu galīgi garām! Dzīve nav tik gara lai visus miesas priekus atliktu kaut uz laiciņu. Un Vīrietis ar laiku "iesūno". Vīrieša organisms ražo spermu, kura kautkur jāliek. Ja nebūs kur likt, tad organisms pielāgosies un neražos. Un tad būs sievietes ar jautājumiem... ko darīt, ja vīrs negrib?

Dzēsts lietotājs

man tikai radaas viens secinaajums - normaala slampa raxta autore :D tik daudz uzzinaajusi (n no tik daudziem virieshiem, kaa var noprast)

Dzēsts lietotājs

..kaa teica kads man tuvs cilveeks - Lai zinaatu kaa ir tur augshaa,ir jaabuut pabijusham lejaa..;)
..Tas kas sheit rakstiits ir tik patiess..un dziivs..;)
..ir mirklis,kad gribas "piesmiet" pasauli..un cilveeks "smej"..un tad naak mirklja atklaasme,ka pasaule "piesmejusi" cilveku pashu...mazliet rugtums..un tad klusums..peec tam seko satikshanaas ar sevi un baltaas energjijas miilestiiba...kaa dveselee..taa visumaa un arii seksaa..nav svariigi fiziskaa vai atturiibas radiitaa.

Dzēsts lietotājs

svieksts, bik pa taalu taa daama aizgaaja, taapeec jau vajag to celibaatu. saprotams, ka laikam ir shis tas dariits pret pashas gribu, tad visaadi var sanaakt, pat celibaats...

Dzēsts lietotājs

...gribu pamēģināt ...celibātu
1 2 3

Kategorijas