Ļoti gribu bērniņu, bet draugs iebilst...

Dzēsts lietotājs

Interesanti cik ŗaksta autorei ir gadi, ja jau uztraucās par drīzu nespēju radīt bērniņu, bet darbs esot tikai pa vasarām jo jāmācās augstskolā...īsti nesaprat

Dzēsts lietotājs

Piekrītu Tev Laura,domāju ka ir svarīgi lai ir darbs un stabila dzīvesvieta,kur tad aizvedīs bērniņu ja nau pašiem sava "ligzdiņa"kur audzināt savu mazuli?VAJAG STABILU DZĪVI,tad var domāt par mazuli-tās ir manas domas!

Dzēsts lietotājs

Man arī radās jautājums,cik raksta autorei ir gadu.Pēc rakstītā šķiet,ka tomēr īpaši daudz nav un bērna gribēšana ir tikai gribēšanas līmenī.Tā vien liekas,ka raksta autore neapzinās,cik svarīga ir šī minētā stabilitāte-darbs un dzīvesvieta.Viens ir bērnu radīt,bet pavisam kas cits-audzināt.Bet otru jau ir viegli pamācīt!:)Vēlu veiksmi situācijas atrisināšanā!

Dzēsts lietotājs

nu darbins ir svarigi lai ir galvenokart tevam,savadak ka jus iztiksiet,un ka maminalgas.nevajag jau tik daudz tam berninam pirmaja dzives gadina,bet tomer drosibas sajutai ir jabut.nepiekritisu ka bernins ir jarada tikai tad kad ir ipasumi u..c.tad jau visu muzu dazi gaiditu un ta ari netiktu pie bernina.un ta stabilitate ari ir nosacita-te ir abiem darbs un te nav nevienam-neparko musdienas nevar but parliecinats

Dzēsts lietotājs

Varētu domāt, ka autorei jau 36 gadi :)
Labi, ka draugs vismaz godīgi pasaka, ka bērnu pašlaik negrib, nekā būtu vēl viena "vientuļā māte un bezatbildīgs nelietis". Tā jau šie skumjie stāsti rodas: sieviete nevēlas ne mācīties, ne strādāt - domā ka piedzemdēs bērnu un visu viņai pasniegs gatavu uz paplātes "draugs" (pat ne vīrs), viņa vecāki un valsts. Bet tas, kā vīrietim ir savi plāni un sapņi netiek ņemts vērā.
Autorei varētu ieteikt pameklēt vecāku turīgu vīrieti, kurš jau pusmūža krīzei ir pāri un kuram bērni jau pieauguši. Varbūt izdosies tādu piedabūt "atcerēties jaunību". Bet varbūt arī nē.

Dzēsts lietotājs

Tad, kad piekritīs būt vīrs, tad arī būs gatavs bērniņam.
 

Dzēsts lietotājs

nju naudinai ari jabut ,lai bebiti varetu uzsturee

Dzēsts lietotājs

Nu un kaada starpiiba viirs vai draugs? Dazhs labs "draugs" ir gatavaaks beerninjam, nekaa jau kuro gadu pielaulaatais viirs.
1 2 3

Saistītie raksti

Kategorijas