Stradiņa slimnīcā piedzimušas trīnītes 22

 06. oktobris 2011 10:40 Ziņa

Vakar Paula Stradiņa klīniskajā universitātes slimnīcā piedzimušas trīnītes. Latvijā šie ir jau trešie trīnīši, kas piedzimuši kopš 15. septembra! Informē www.kasjauns.lv.Noskaties smejošo trīnīšu video:)


 

Šie jau ir trešie trīnīši, kas šogad dzimuši Latvijā. Turklāt visi trīnīši nākuši pasaulē pēdējās nedēļās. 
 
Pirmā no trīnītēm piedzimusi plkst.11.24, otrā - 11.25 un trešā - plkst.11.26, viņu svars ir 2140 grami, 1660 grami un 1780 grami. 
 
Bērnu un viņu mātes stāvoklis tiek raksturots kā stabils un normāls. 
 
Labklājības ministrija jau gatavo rīkojumu par pabalsta piešķiršanu trīnīšu ģimenei, pastāstīja ministrijas pārstāve Marika Kupče. Vienreizējs pabalsts ģimenēm, kurās piedzimst trīnīši, tiek izmaksāts jau vairāk nekā desmit gadus, un pa šiem gadiem pabalsta apjoms palielinājies līdz 6000 latiem. 
 
Kā ziņots, 15.septembrī Rīgas Dzemdību namā piedzima trīnīši - divi puisīši un meitenīte, kas bija pirmie šogad dzimušie trīnīši Latvijā. Vecāki, Rīgas Pašvaldības policijas darbinieki Ģirts un Viktorija Buividi, devuši bērniem vārdus Elizabete, Aleks un Marks. 
 
Savukārt 28.septembrī Jēkabpils reģionālajā slimnīcā kādas Rēzeknes novada skolotājas ģimenē piedzimušas trīnītes. 
 
Pašlaik Latvijā ir aptuveni 25 500 ģimenes ar trīs bērniem. Kopš gada sākuma ģimeņu ar trīs bērniem skaits pieaudzis par 453 ģimenēm. 
 
Ģimenes portāls mammam.lv/tetiem.lv sirsnīgi sveic kuplo ģimenīti!
 
Noskaties lielisko video ar trīnīšu sirsnīgajiem smiekliem!
 22 Pievienot komentāru

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Kategorijas