Kā uzvesties pie galda

Dzēsts lietotājs

Man nepatik, ja viesibas ir ieslegts Tv. Gribot negribot skati tiek pieversti sai kastei. TV saktisanas lai paliek ikdienai, bet ja ir ciemini, tad tas butu jaizsledz. Tas, manuprat, butu tikai cienas jautajums pret viesiem.

Dzēsts lietotājs

Tam par TV pilnībā piekrītu! Man ne sevišķi patīk, ja mājamāte vai mājastēvs nemitīgi piedāvā kaut ko ēst. Tad tik spēj atvainoties, ka esi jau pārēdies gandrīz līdz vemšanai! :) 

Dzēsts lietotājs

nu būsim reāli - raksts ir absolūti ok un man zināmajām Eiropas filmām arī atbilstošs, bet nav jau tā, ka Latvijas sabiedrībā būtu pieņemtas draugu sanākšanas pie pāris stundu gara, laiska, pļāpīga vakariņu mielasta, kas turklāt vēl tiktu servēts atbilstoši formālai etiķetei.
visādi citādi - TV var noderēt kā fons aktuālu pasākumu gadījumos:) un vismaz man tiešām ģimenes svinībās trakākais ir mēģinājums katrā reizē izskaidrot vecmāmiņai, kāpēc to visu nevar apēst un kāpēc nedrīkst apkraut jebkura pienākušā cilvēka šķīvi (neapēdīsi - neaudzināts!!! a kāpēc ēst to, ko nemaz negribētos ēst? aiz pieklājības?)

Dzēsts lietotājs

Šos padomus jau var skatīt ne tikai ciemosiešanas gadījumiem, bet arī restorānu apmeklējumiem. :)

Saistītie raksti

Kategorijas