Seksuālā audzināšana jau mammas vēderā

Dzēsts lietotājs

Vēl dīgļa stadijā viņš uzzina, vai mamma un tētis viņu ir gribējuši un rūpējas par viņu,” saka seksologs Artūrs Šulcs ... izklausās slikti. Ja nu bērns piesakās, un tādas īstas velmes pēc viņa nav? Vai bērns pēc tam visu mūžu man to pieminēs?

Dzēsts lietotājs

Audra, palūdz viņm piedošanu - izlīdzini attiecības ar viņu tāpat, kā Tu to darītu ar jebkuru pieaugšo. ;)

Dzēsts lietotājs

Linda, šis padoms tiešam ir jauks! :)) Paldies!

Dzēsts lietotājs

Mammas vēdērā papucis nemaz no sākuma negribēja,to mazo...tikai tad kad mamma pateica ej ellē izaudzināšu arī bez tevis,un diez tu viņu reiz redzēsi...Tētuks atjēdzās...kā nu nē..30gadi,un bērnu vēl nav.....Tagad priecājās,ka nebija tik debīls,lai pieļautu šausmīgu kļūdu,par kuru nožēlotu visu atlikušo mūžu.....

Dzēsts lietotājs

Kariina,paziistama situaacija....teetis tik tagad saak apzinaaties ka kljuus par teeti un pamazaam saak mainiit savu nostaaju,cerams kad mazais piedzims daudz kas mainiisies uz labo pusi...katraa zinjaa optimismu neesmu zaudeejusi!!

Dzēsts lietotājs

No sākuma bija vinjam pagrūti pienjem to ka buus teetis, tagad citreiz kad mazais punci neizrada nekadas kustibas vinjs pabuzina punciti pieliek ausi un klausaas vai kautko nedzirdees no iekspuses, un kad sajuut ka spaardaas tad vinjam lielie prieki:) tagad vinjam gandriiz punciitis interese vairaak nekaa es!

Dzēsts lietotājs

Man ir lidzigi ka Linda saka no sakuma nevareju saprast vai vispar tetis priecajas par savu toposo puiku bet tagad kad vins nepartraukti kutina manu vederu un gaida ka kustesie, tad ir skaidrs ka musu bernins ir gaidits

Dzēsts lietotājs

Kamēr sievietē nav redzamu izmaiņu, vīrietis neuztver sievieti kā topošo viņa bērna māti.

Kategorijas