Zīdaiņa attīstības kalendārs: Astotais mēnesis

Dzēsts lietotājs

man tas liekas mazliet jocigi, ka tiek ieteiktas jau gatavas putrinas... mazliet reklama?!  ir skaidri pieradits fakts, ka gatavas putras ir apstradadas diezgan daudz tadejadi samazinot to uzturvertibu. pietam majas taisits ediens jau satur visus nepieciesamos mineralus. sabalanseta dieta mazajam dod visus nepieciesamos vitaminus un mineralus, ari mates piens.

Dzēsts lietotājs

Jā ,piekrītu domai!!!Man tas arī lika pievērst uzmanību,dīvaini,man vienmēr licies kad gatavās putriņas ir vieglāk sagremojamas bet pilnvērtīgākas par mājās gatavotajām!

Dzēsts lietotājs

.... ups,NEPILNVĒRTĪGĀKAS.... 

Dzēsts lietotājs

ir jau mazliet tur atgādžnība- iesaka veikala pārtiku, bet augļus gan vietējos.

Dzēsts lietotājs

Es gan piekrītu, ka īpaši bērniem paredzētie maisījumi, no kuriem gatavo putras, noteikti ir kvalitatīvāki, jo tur tiešām ir pievienoti vitamīni, kādi nepieciešami. Ko tad pati - drupinās rīsus, pilinās olīveļļu klāt vai tml? Var nopirkt ļoti kvalitatīvus ražojumus. Piemēram Vācijas. Reklāma būtu tad, ja būtu ieteiktas konkrētas firmas. Tas, ka kādreiz nebija pieejamas labas preces bērniem un vecāki paši mala un taisīja nenozīmē, ka mūsdienās šī sfēra nav attīstījusies! ;)

savukārt, dārzeņi un augļi ieteikti vietējie, jo ievestie nebūt nav paredzēti bērniem. Ir apstrādāti ar sintētiku un nobriedināti jau novākti.

Kategorijas