Ģimenes kafejnīca "Hercogs" bērnu rīts ar zaķēniem

 05. augusts 2010 15:10 Ziņa

15. augustā no plkst. 11.00 līdz 14.00 ēdnīcā un ģimenes kafejnīcā Hercogs norisināsies Bērnu rīts ar Zaķēniem. Tiek gaidīti bērni vecumā no 1 līdz 10 gadiem kopā ar vecākiem, vecvecākiem, krustvecākiem vai auklītēm, lai kopā jautri pavadītu svētdienu un ieturētu gardu maltīti. Dalības maksa 0.50 Ls.Publicitātes foto.


Programmā dažādas spēles, rotaļas un aktivitātes, zīmēšana un krāsošana, kā arī veidosim kādu darbiņu, kuru varēs paņemt līdzi uz mājām, un našķēsimies ar garšīgām un veselīgām uzkodām.

Šis būs jau sestais pasākums bērniem, kas tiek rīkots ēdnīcas un ģimenes kafejnīcas Hercogs telpās. Pirmais Bērnu rīts norisinājās 14. martā, kad ar bērniem tikās Tīģerēns un Pepija. Ar bērniem jau ir tikušies Pirāti, Sprīdītis un Lienīte, Fejas, kā arī Lācēns Pūks un Sivēntiņš.

Arī turpmāk reizi mēnesī ģimenēm ar bērniem tiks piedāvāta izklaide kopā ar dažādiem interesantiem tēliem. Sekojiet līdzi informācijai!


Informācijai:
2009. gada 1.decembrī Jelgavā līdzās Hercoga Jēkaba laukumam durvis vēra ēdnīca un ģimenes kafejnīca Hercogs. Ēdnīca no citām sabiedriskās ēdināšanas iestādēm visvairāk atšķiras ar pievilcīgajām cenām un interesanto interjeru. Hercoga īpašnieki ir Andris Rūmītis un Māris Neimanis. Produkti ēdienu pagatavošanai tiek iepirkti pa tiešo no zemniekiem.

Informāciju sagatavoja: Jolanta Kupriša


 
0 Pievienot komentāru

Kategorijas