Dzemdību priekšvēstneši, kas liecina par dzemdību tuvošanos

Dzēsts lietotājs

man vieniigais kas bija pirms dzemdiiibaam - nenormaala apetiite ieprieksejaa vakaraa!! es apeedu 3 taadas vakarinu porcijas kaa viirs.... un naktii arii viss sakaas!!!

Dzēsts lietotājs

man pie pirmās grūtniecības vēders noslīdēja jau - 30-tajā nedēļā. tā kā man bija plānots ķeizars, tad nez kāpec visi ārsti uzskatīja, ka tūlīt jau dzemdēšu. beigās izstaigāju līdz savai 38-tajai nedēļai un arī tad vēl nesākās nekādas sāpes vai kas tamlīdzīgs. žēl, ka neizdevās pārbaudīt, cik ilgi pēc vēdera noslīdēšanas izstaigātu, līdz meitiņa sadomātu pati dzimt :) arī ligzdas vīšanas sindroms parādījās ap to pašu laiku.
tagad gan jau rit 32-tā nedēļa, bet vēders vēl nenoslīd. pamazām tik sāk gribēties kaut ko krāmēt,bet nu vēl ne visai :D bet bezmiegs gan visu grūtniecības laiku moka, pati brīnos, ka tik ilgi esmu spējīga vēl pakustēt pēc apmēram 5 stundu miega (tikai!!!) diennaktī

Dzēsts lietotājs

Jautri, bet man ligzdas vīšanas sindroms bija pirms ieņemšanas.

Dzēsts lietotājs

no te aprakstīta sajutu vienīgi tās kontrakcijas (tieši veselu mēnesi pirms dzemdībām) un enerģijas pieplūdumu iepriekšējā vakara pirms dzemdībā. likās, ka ar visu savu milzīgo vēderu varētu iet uz klubu dejot :D tagad, ar otro bērnu 35-tā nedēļa un gribas kārtot visu ko, tīrīt, ņemties. arī bezmiegs un murgi parādījušīes. vēders vēl netaisās slīdēt uz leju. pirmajā reizē arī tā nebija, jo mazā visu laiku gulēja zemu.

Dzēsts lietotājs

man isteniba bija pa druskai no visiem sindromiem.aptuveni 2-3 nedelas pirms dzemdibam, sausmigie murgi nakti radijas par berninu, dzemdibam- tadi reali.aptuveni nedelu pirms dzemdibam, sausmigi gribeju sokolades konfektes, pat nakti biju nosiekalojusies... bet viens gan man neatbilda - udeni man pirmie nogaja un jau pec 9 stundam piedzemdeju..

Dzēsts lietotājs

Ne es gļotu korķu manīju, ne viltus kontrakcijas. Vienīgi vēders noslīdēja manāmi un maziņā tik pat kā vairs nekustējās. Vēl tagad atceros, kā dzemdību dienā uz augstpapēžu zābakiem pa pilsētu pastaigājos!

Dzēsts lietotājs

kā nu kuram.. pirmajās dzemdībās pat viņu sākums man neliecināja, ka dzemdības sākušās. kaut kur pusē attapos, ka nav kā kuru katru dienu. :D otrajās - nogāja ūdeņi (vismaz ļāva saprast, ka jātaisās), bet pārējais (kontrakcijas, kārtošana utt minētais..)  nav bijis. pie tam - nevienā no reizēm. :)

Dzēsts lietotājs

Ieva, kā tu pirmajā reizē īsti saprati, ka dzemdības sākušās? proti, ja nebija kontrakciju?
1 2 3

Saistītie raksti

Kategorijas