5 idejas, lai neizgāztos kāzas

Dzēsts lietotājs


Pirksti vēdeklītī :D :D :D Labais - tā smalki sanāk, ja latviskots.

Dzēsts lietotājs

Piekrītu par to naudas izdošanu utt - nebūt nav vajadzīgas mega dekorācijas ar nez kādiem tur ziediem, šokolādes strūklakām, ledus skulptūrām vai šampanieša piramīdām, lai šo dienu pavadītu vienkārši starojot no laimes. Mēs nepārspīlējām ne ar ko - ne ar viesu skaitu, ne baigajām delikatesēm utt - mums bija mūsu ģimenes dibināšanas svētki ar visiem saprotamiem ēdieniem, atrakcijām un visu citu. Un bija baigi labi, jo cilvēki jutās brīvi, patiešām svinēja kopā ar mums šo burvīgo MŪSU dienu.
Tracina kāzas, kur ir nenormāli strikti scenāriji -tagad tas, tagad šitais un vēl kaut kas. Tiem vajadzētu būt svētkiem nevis kaut kam stingri iestudētam, bet ļoti bieži vedēji ir tik ļoti pārspīlējuši ar viesu raustīšanu, ka arī jaunais pāris vispār nedabon reāli IZBAUDĪT vienkaŗši kādu brīdi no šī īpašā notikuma. par viesiem nerunājot...

Dzēsts lietotājs

Man šķiet, ka ļoti, ļoti svarīgi ir pirms tam sev atbildēt uz jautājumu - vai mūsu kāzas būs mūsu svētki vai arī tie būs svētki mūsu viesiem? it kā var šķist, ka šie būs svētki gan tiem, gan tiem, tomēr tā gluži nav. Un tad arī vieglāk saprast, kas, kad un vai vispār ir jārausta, kā to labi pateikusi Agnese.

Kategorijas


Notice: Undefined index: in /data/web/root/lib/art.php on line 1141