Klaudija Hēla: Kāpēc mums nepatīk, ja bērni dara lietas pārāk ātri?

Dzēsts lietotājs

Bet neatradu atbildi, kas tur slikts, ja bērns ātrāk kā varbūt kādā grāmatā rakstīts iemācās staigāt vai kāpt uz augšu? Ir pa ausu galam šis un tas dzirdēts par Indigo un Kristāla bērniem, kas mūsu paaudzi nomainīs ar citiem tempiem un apgriezieniem, varbūt, ka tas ir tikai normāli...?

Dzēsts lietotājs

Stāsts par to, ka nevajag speciāli stimulēt, lai bērns ātrāk ceļas kājās, utt.. Jo, piemēram, rāpošana ir daudz vērtīgāka. Cita lieta, ka bērnam nereti uz grīdas ir garlaicīgi un par to arī runā Klaudija - jāgādā, lai bērnam ir interesanti velties, rāpot un līst...

Dzēsts lietotājs

Maniem berniem arí intreseja zirni un pupas,kas ieberti plastmasas pudele,un citas sadzíviskas mantas,un loti noderéja fizioterapeites pamacíbas par pareizu handlingu,tagad ar sausmam skatos,ka mainot pamperi cel bebi aiz kajam augsa,gaidot atraugu mazi kipíti uzsedina sedus un klape pa mugurini,ta ka skan!Pec ieteikuma savus bernus  ratos ,liku uz vedera,kad viniem apnika gulet,bet nesedinaju sedus,lai mugurina nostiprinas.

Dzēsts lietotājs

Sāku apgūt tētu gudrības,
nu un protams, nevarēju neizlasīt Klaudijas rakstu, izlasīšu arī citus :-)

Dzēsts lietotājs

... izlasot šo stāstu man ir jāsāk domāt ko esmu darījusi nepareisi.... manam puisītim tikko palika 7 mēneši, bet jau sešos ar pusi mēnešos sākām celties uz kājinām un tagad jau pārvietojamies pieturoties. pirms divām dienām arī patstāvīgi apsēdāmies! Pirms velšanās gājām uz masāžām un zināju ka labāk bērnam ir rāpot nekā celties uz kājiņām. Neļāvu to darīt arī savam puisītim, rotaļājos pa grīdu rāpojām pāri visādiem šķēršļiem, bet kad viņš iemācījās pats nolaisties sēdus pozīcijā no kājās stāvēšanas vairs rāpus viņu nevaru noturēt. Vai tas ir ļoti slikti ka viņš jau pats staigā? Ne ko nevaru tur padarīt, jo kad lieku viņu rāpot viņš paliek dusmīgs!!!

Saistītie raksti

Kategorijas