Atkal zvērīga GREIZSIRDĪBAS scēna: Atbildi, kur tu biji?!

Dzēsts lietotājs

Man šķiet, ka galvenais greizsirdbas iemesls ir nepārliecinātība par sevi. Nepārliecinātība par sevi vispār vai konkrētajās attiecībās.

Dzēsts lietotājs

žetons Sindijai :) varbūt naivums no manas puses, bet es absolūti uzticos savam vīram. pat neredzu ne mazāko iemeslu to nedarīt. abiem iepriekšējās attiecības izjuka, jo otras puses piekrāpa, bet tāpēc viens otram uz pirkstiem neskatamies. Nepiekrītu, ak VISI ir greizsirdīgi. tas izklausās tāpat, kā visiem vīriešiem riebjas iepirkties (kas nebūt nav taisnība), vai visas sievietes ir nejēdzīgi autovadītāji .. :)

Dzēsts lietotājs

labs raksts :)

Dzēsts lietotājs

Man arī raksts patika. Manam vīram gribas visu vienmēr zināt, bet mani tas tracina, jo esmu viena no tiem brīvajiem putniem,kam nepatīk sēdēt krātiņā. Uzskatu, ka arī esot attiecībās cilvēkiemvajag katram savu dzīvi un savus draugus. ne visam jābūt kopīgam un jādara kopā. Mana saprašana par attiecībām ir ka 2 neatkarīgi cilvēki izvēlas saistīt savas dzīves kopā nepazaudējot paši sevi. Un ir tā kā Sindija teica, greizsirdība rodas tad, kad tu neesi pārliecināts par sevi.

Dzēsts lietotājs

Galvenais ir uzticesanas.

Dzēsts lietotājs

...vai vienmeer speejam buut uzticiigi pashiem sev...ha, neesmu greizsirdiiga!!!

Kategorijas