Rīgas Zoodārzs aicina uz radoši izglītojošo pastaigu "Ar otu par putniem”

Rīgas Zoodārzā Putnu mēnesi pavadām radoši – šajā nedēļas nogalē, 15. un 16. aprīlī, no plkst. 12.00 gan lieli, gan mazi aicināti atklāt ne tikai daudzveidīgos ekspozīcijā apskatāmos putnus, bet arī sevī mītošo mākslinieka talantu!
15. un 16. aprīlī, no plkst. 12.00 Rīgas Zoodārza viesi aicināti atklāt sevī mītošo mākslinieka talantu!

FOTO: Publicitātes foto

15. un 16. aprīlī, no plkst. 12.00 Rīgas Zoodārza viesi aicināti atklāt sevī mītošo mākslinieka talantu!

Kopā ar “Ota dabā” komandu – bioloģi Ilutu Dauškani, mākslinieci Justīni Lūci un galeristi Daci Lūci – apmeklētāji aicināti doties izzinošā piedzīvojumā pa Rīgas Nacionālo zooloģisko dārzu. “Ar otu par putniem” ir radoši izglītojoša pastaiga, kurā aicināsim uzzināt par ekspozīcijā redzamajiem putniem, novērojot to ķermeņa pielāgojumus, spalvu daudzveidību un tiem raksturīgos paradumus.

 

Nāc uz darbnīcu, pirms tam piesakot savu dalību e-pastā – notikums@rigazoo.lv. Dalība pasākumā ir bez papildu maksas.

 

Darbnīcas dalībniekiem būs iespēja uzzīmēt trīs no Rīgas Zoodārzā mītošajiem putniem:

Reklāma
Reklāma
  1. Pirmos modeļus sastapsim Flamingu mājā, kurā sastopamas divas sugas – Eiropas dienvidos un Āfrikā mītošie sārtie flamingi, kā arī Karību reģionā sastopamais sarkanais flamings, ko var atšķirt pēc košāka krāsojuma. 
  2. Savukārt nākamais pastaigas pieturpunkts nodrošinās iespēju uzzīmēt “Latvijas papagaili” – zaļo vārnu. To dabā ieraudzīt spēj vien retais, jo savvaļā ik gadu ligzdo līdz 10 pāriem, toties zoodārzā šie putni redzami vienmēr. 
  3. Darbnīca noslēgsies pie pūcēm, aicinot uzzīmēt kādu no septiņām zoodārzā aplūkojamajām sugām.

 

Darbnīcas apmeklētājiem būs nodrošināti mākslas piederumi un ar rokām rūpīgi izgatavotas divu veidu radošās darba burtnīcas – pieaugušajiem un bērniem.

 Radošā darba burtnīca ir personificēta grāmatiņa ar daudziem vērtīgiem padomiem kā mākslā, tā bioloģijā. 

Saistītie raksti