Rīgā atgriežas Starptautiskais Ziemassvētku vecīša skrējiens

Starptautiskais Rotary Ziemassvētku vecīša skrējiens atgriežas Rīgas ielās svētdien, 11. decembrī.
Pirms skrējiena īpaši viesi vadīs iesildīšanās aktivitātes!

FOTO: Publicitātes foto

Pirms skrējiena īpaši viesi vadīs iesildīšanās aktivitātes!

Ziemassvētku vecīša skrējiens ir labdarības akcija, kas notiks Rīgā jau 15. reizi. Skrējiens sāksies plkst. 11:00 Rīgā, Doma laukumā, Vecrīgā. Tas ir atvērts visiem, kas nopirkuši biļeti.

 

Labdarības akcijai savāktie līdzekļi nonāks Ronald McDonald House Charities Latvija (RMHC Latvija) bērnu Mobilā Veselības aprūpes centra programmai, kas ceļo uz nomaļiem Latvijas reģioniem un sniedz bērniem līdz 18 gadu vecumam bezmaksas medicīniskos pakalpojumus tuvāk viņu mājām.

 

Kopš 2010. gada RMHC Latvija bērnu Mobilās Veselības aprūpes centra programma ir sniegusi vairāk nekā 51 000 bezmaksas medicīniskos pakalpojumus bērniem Latvijas lauku reģionos.

RMHC Latvija strādā ciešā sadarbībā ar Bērnu klīniskās universitātes slimnīcu.

Reklāma
Reklāma

 

Visi ir laipni aicināti piedalīties Ziemassvētku vecīša skrējienā, jautri pavadot laiku kopā Ziemassvētku garā, tai pašā laikā arī palīdzot savākt līdzekļus bērnu veselības aprūpei.

 

Ziemassvētku vecīša tērpus (biļetes) var nopirkt internetā, skrējiena mājas lapā, www.santafunrun.lv, vai 11. decembrī, Doma laukumā, no plkst. 9:00. Ziemassvētku vecīša tērpa cena ir 15 EUR. Pirms skrējiena īpaši viesi vadīs iesildīšanās aktivitātes.

Saistītie raksti