"Latvijas Valsts meži" slēdz savas purva takas un skatu torņus; slēdz arī Kaņiera laipu un putnu torni

Valsts AS "Latvijas Valsts meži" (LVM) no 28. marta apmeklētājiem slēgs piecus uzņēmuma pārziņā esošos skatu torņus un arī purva laipas, intervijā Latvijas Radio raidījumā “Pēcpusdiena” pastāstīja LVM komunikācijas daļas vadītājs Tomass Kotovičs.

FOTO: Shutterstock.com

Ejot dabā, jāizvairās no drūzmēšanās. Attēlam ir ilustratīva nozīme.

“Riski ir divos objektu tipos. Vieni – “parasts mežs”, kur ir atbraucis kāds rīdzinieks, nolicis mašīnu ceļa vidū un aizgājis projām. Tas ir kategoriski aizliegts, jo viņam garām netiek ne meža apsaimniekošanas transports, ne ugunsdzēšanas mašīna, ne kāds cits iedzīvotājs,” sacīja Kotovičs. Otrs risks saistīts nepieciešamību pēc sociālās distancēšanās. Tāpēc LVM lēma no 28. marta rīta slēgt piecus skatu torņus, tostarp Ložmetējkalnā.

Tāpat LVM slēgs savas purva takas, tostarp Teirumnieka purva taku, Dunikas purva laipu. Aizvien pieejamas būs pārējās LVM dabas takas un atpūtas vietas.


No 28. marta apmeklētājiem slēgta Kaņiera niedrāju laipa un putnu tornis Ķemeru Nacionālajā parkā (ĶNP). Pārējās ĶNP dabas takas un putnu torņi, kas atrodas Dabas aizsardzības pārvaldes pārziņā, pagaidām joprojām paliek atvērti.

Reklāma
Reklāma

 

Avots: www.lsm.lv