"Domina shopping" notiek Lieldienu labdarības tirdziņš un bezmaksas radošās darbnīcas

Šodien, 29.martā, pirmos apmeklētājus sagaidīja jau par tradīciju kļuvušais senioru un cilvēku ar īpašām vajadzībām Lieldienu labdarības tirdziņš tirdzniecības centrā Domina Shopping, kuru organizē Invalīdu un Mazturīgo Senioru Atbalsta Fonds.

Publicitātes foto

FOTO: Mammamuntetiem.lv

Publicitātes foto

Labdarības tirdziņš pulcē tūkstošiem cilvēku, kuri svētku laikā vēlas iegādāties ar rokām gatavotas preces. Arī šogad blakus tirdziņam notiks bezmaksas radošās darbnīcas – “Vecmāmiņu Lieldienskola”. 
 

Lieldienu labdarības tirdziņš
Tirdziņā piedalās 40 seniori no visas Latvijas. Tirdziņa apmeklētājiem tiek piedāvāti dažādi rokdarbi – olas, zaķīši, cālīši, groziņi un daudz kas cits, kas noderēs ikvienam gan svētku galdu rotāšanai, gan arī kā lieliska dāvana tuviniekiem, pie kuriem svētku laikā doties ciemos. 

“Tradicionālais senioru Lieldienu labdarības tirdziņš mūsu  tirdzniecības centrā pulcē arvien vairāk interesentu. Priecājamies, ka tirdzniecības centrs Domina Shopping ir kļuvis par vietu, kas ļauj satikties dažādām paaudzēm un priecāties par svētkiem visiem kopā. Radošās darbnīcas dod iespēju ikvienam pagatavot savu unikālo Lieldienu dāvanu, savukārt labdarības tirdziņš ļauj iegādāties preces un tādējādi kaut nedaudz finansiāli atbalstīt seniorus un cilvēkus ar īpašām vajadzībām,” stāsta Dina Bunce, tirdzniecības centra Domina Shopping direktore. 


Bezmaksas radošās darbnīcas bērniem 
Papildus tirdziņam IMSA Fonds organizē arī “Vecmāmiņu Lieldienskolu”. Tās ir radošās darbnīcas bērniem, kas noteikti ieinteresēs arī viņu vecākus un pat vecvecākus iesaistīties radošās aktivitātēs – piemēram, veidot Lieldienu dekorus, izgatavot sapņu ķērājus, darināt putniņus no dzijas un auduma, un citus sirsnīgus svētku dekorus. 

Reklāma
Reklāma

Papildus visām nosauktajām aktivitātēm centrā šobrīd ir iespēja aplūkot arī trusīšus īpašā  sētiņā, izšūpoties Lieldienu šūpolēs, piedalīties svētku olu ripināšanā un spēlēt īpašu Lieldienu zaķa meklēšanas spēli.

Lieldienu tirdziņa darba laiks – no 29. marta līdz 1. aprīlim no plkst. 10:00 līdz 21:00. Savukārt “Vecmāmiņu Lieldienskola” un parējās svētku aktivitātes darbosies  29. martā no plkst. 16:00 līdz 20:00, bet no 30.marta līdz 1.aprīlim – no plkst. 14:00 līdz 19:00.