Kopā ar ģimeni uz muzikāli teatrālu spēli "Vai pagaršot?"

11. novembrī pl.12.00 kultūras telpā "3 MĀSAS" notiks muzikāli teatrāla spēle "Vai pagaršot?" uz kuru aicinātas ģimenes ar bērniem, lai pagaršotu pasauli un svinētu to, ka esam dzīvi.

FOTO: Mammamuntetiem.lv


Vai tev kādreiz ir gribējies pakavēties vasarā ilgāk? Spēlēt spēli "Kas, ar ko, kur, ko darīja un ko citi par to teica?"? Vienmēr esi vēlējies pagatavot saldumu, kādu vēl neviens nav ēdis? Vai jebkad esi dzirdējis kā skan dārzeņi? Varbūt bieži esi vēlējies uzbūvēt laimes mašīnu? To visu un daudz ko citu šī izrāde piedāvā piedzīvot.


Izrādi veidojusi režisore Dita Balčus, iedvesmojoties no Reja Bredberija romāna "Pieneņu vīns". Tajā kopā savijušās dažādas, mazas vasaras ainiņas, ko skatītāju acu priekšā izspēlē aktieri Egija Silāre, Māris Bezmers un mūziķe/komponiste Elizabete Balčus. Elizabetes radītajai mūzikai izrādē ir ļoti svarīga loma - tā ir avangardiski elektroniski teatrāla nākotnes mūzika, kuru dažbrīd, atskaņo pat uz dārzeņiem.

Vai pagaršot?
Uz izrādi aicināts ikviens, kurš vēlas ļauties iesaistīties, līdzdarboties vai vienkārši būt klāt stāstītajos stāstos, kopīgi mazliet padauzīties un izgaršot priecīgos, smieklīgos un arī bēdīgos dzīves notikumus.
Biļetes pieejamas "Biļešu paradīzes" kasēs.


Vairāk informācijas - www.3masas.lv un facebook.com/3masas 

Reklāma
Reklāma


Saiti uz pasākumu meklē ŠEIT!


Īss video ieskatam!