Kara muzejā bez maksas varēs apskatīt militārās tehnikas modeļus

Šogad Rīgas svētku ietvaros 2015. gada no 14. līdz 16. augustam Latvijas Kara muzejā Pulvertornī būs skatāma STARPTAUTISKĀ STENDA MODEĻU IZSTĀDE „GOLDEN MODEL 2015”

 

FOTO: Mammamuntetiem.lv

700 tanku, lidmašīnu un kara ainu attēlojumu par 1. un 2. pasaules karu laiku. Stenda modeļi ir apbrīnas vērti, jo tie prasījuši ilgas stundas smalka darba, pirms tam savācot nepieciešamo informāciju par īstiem tankiem, lidmašīnām un kuģiem. Izstādē katrs varēs atrast sev ko interesantu, - bērniem tā ir rotaļlietu pasaule, bet vecākiem tehnisko smalkumu izzināšana. Savukārt kāds vectētiņš, iespējams, braucis vai lidojis ar kādu īstu tanku vai lidmašīnu, kuru varēs ieraudzīt starp stenda modeļiem.

Stenda modeļu izstādē būs redzami modeļi no Igaunijas, Lietuvas, Zviedrijas, Somijas, Krievijas, Baltkrievijas, Čehijas, kā arī, protams, lielākā skaitā no Latvijas.

Izstādē varēs vērot arī radio vadāmo tanku paraugdemonstrējumus, ar īstiem tankiem raksturīgo troksni, šķēršļu pārvarēšanu un kaujām.

Reklāma
Reklāma

Ikvienam interesentam būs iespēja iejusties komandiera lomā galda spēlē, kurā notiek smagas kaujas starp vāciešiem un amerikāņiem cīņā par Normandiju 2. pasaules kara laikā.

Savukārt čehu māksliniece Iva Hoņkova priecēs ar neparastiem, fantāziju pilniem gleznojumiem par militārās aviācijas tēmu 1. un 2. pasaules karu laikā.

Izstādes darba laiks: 14. – 15. augusts plkst. 10.00 – 16.00 un 16. augusts plkst. 10.00 – 15.00
Ieeja bez maksas !