Izstāde "Brīnumi ziedos" skatāma vēl tikai mēnesi

Vēl tikai vienu mēnesi Latvijas Dabas muzejā būs iespēja apmeklēt bezmaksas izstādi „Brīnumi ziedos”. Visus interesentus, jo īpaši skolēnus un skolotājus, aicinām izzināt ziedu noslēpumus un aktīvi līdzdarboties izglītojošās spēlēs. 

Publicitātes foto.

FOTO: Mammamuntetiem.lv

Publicitātes foto.

Jaunajam mācību gadam sākoties, aicinām skolēnus, ģimenes ar bērniem, kā arī citus interesentus izmantot iespēju un bez maksas apmeklēt interaktīvu izstādi par ziediem. 

 

Daudzas pasaules tautas kopš seniem laikiem rituālos izmantojušas ziedus – greznotas līgavas, karavadoņi, pat mājlopi. Latviešu meitas un sievas joprojām lepojas ar krāšņiem Līgo vainagiem. Bet vai zini, kāpēc puķes smaržo un kāda ir to uzbūve? Vai kādreiz esi redzējis putekšņus palielinājumā? Dabas muzejā atradīsi atbildes un uzzināsi vēl daudz citu brīnumu par ziediem. Apmeklētājus priecēs koši attēli, aktīvākajiem būs iespēja spēlēt spēles, bet zinātkārajiem – strādāt ar īpaši sagatavotām darba lapām.

 

Izstāde tapusi Igaunijas – Latvijas – Krievijas pārrobežu sadarbības programmas projekta ELRI – 156 „Dabas izglītības sekmēšana – efektīvs līdzeklis sabiedrības dabas apziņas veidošanai” ietvaros.

 

Izstāde apskatāma līdz 13. oktobrim

Latvijas Dabas muzeja 1. stāva izstāžu zālē


Reklāma
Reklāma

Laipni aicināti Latvijas Dabas muzejā – Rīgā, K. Barona ielā 4!

Projekts „Dabas izglītības sekmēšana – efektīvs līdzeklis sabiedrības dabas apziņas veidošanai” („Promoting nature education as efficient mean of awareness raising”) jeb „Cilvēki un daba” tiek īstenots Latvijas, Igaunijas un Krievijas Federācijas teritorijās, un tā galvenais mērķis ir sabiedrības vides apziņas celšana ilgtspējīgai un integrētai dabas aizsardzībai projekta darbības reģionā, kā arī projektā iesaistīto dabas aizsardzības institūciju kapacitātes pilnveidošana dabas izglītības jomā. Projekta ilgums ir 30 mēneši – līdz 2014.gada 30.septembrim.

Projektu līdzfinansē Igaunijas-Latvijas-Krievijas Pārrobežu sadarbības programma Eiropas kaimiņattiecību un partnerības instrumenta ietvaros 2007-2013. Kopējais projekta finansējums ir 1 499 977 EUR jeb 1 054 190 LVL, no kuriem 90% – 1 349 979 EUR jeb 948 771 LVL ir Igaunijas-Latvijas-Krievijas Pārrobežu sadarbības programmas līdzfinansējums.

 

Ieskaties: www.daba.gov.lv

 

Igaunijas-Latvijas-Krievijas Pārrobežu sadarbības programma Eiropas kaimiņattiecību un partnerības instrumenta ietvaros 2007-2013 finansiāli atbalsta kopīgus pārrobežu attīstības pasākumus, lai uzlabotu reģiona konkurētspēju, izmantojot tā potenciālu un izdevīgo atrašanās vietu krustcelēs starp ES un Krievijas Federāciju. Programmas mājaslapa: www.estlatrus.eu.