"Neatkarīgais tirgus" un izstāde [cilvēks:daba] Kalnciema kvartālā

17. novembrī 10.00-16.00 Kalnciema kvartālā notiks "Neatkarīgais tirgus", kurā varēsiet iegādāties lauku labumus, siltus cimdus un cakas, baudīt vēlās brokastis un, protams, karstvīnu. Šoreiz tirdziņā būs arī dažādi inovatīvi un patriotiski Latvijas suvenīri, kuri spēj lauzt līdzšinējos priekšstatus par latvisko suvenīru estētiku. 

FOTO: Mammamuntetiem.lv

Šoreiz tirdziņā būs arī dažādi inovatīvi un patriotiski Latvijas suvenīri, kuri spēj lauzt līdzšinējos priekšstatus par latvisko suvenīru estētiku. Publicitātes foto.

No 11.00-14.00 Izstāžu mājā notiks tupeņu zīmogu darināšanas darbnīca bērniem, bet paralēli būs aplūkojama arī biedrības "homo ecos:" un fotogrāfa Dāvja Drozdovska kopīgi veidotā izstāde [cilvēks:daba].

[cilvēks:daba] ir fotogrāfa un vides organizācijas kopīgi veidots stāsts par to, ka klimata pārmaiņas notiek tepat blakus, Latvijā, un tās attiecas ne tikai uz ierastajiem vides elementiem - zemi, gaisu un ūdeni, - bet arī uz cilvēku. Vēl vairāk, klimata pārmaiņu centrā viens no postiem ir pats cilvēks, kas savā ikdienas idillē ne tikai nemana notiekošās izmaiņas, bet turpina būt to cēlonis un lielākais dzinējspēks. "Sabiedrībai nereti ir tendence pievērst uzmanību ar vidi saistītām problēmām ārpus Latvijas robežām, uzskatot, ka mūsu mērenajā joslā būtiskas cilvēka izraisītas izmaiņas nevar notikt. Mēs gribējām parādīt pretējo", norāda Ramona Mieze, kura kopā ar domubiedriem ir izstādes idejas autori un organizatori.

 Dāvis Drazdovskis ir pieredzējis dabas fotogrāfs un biedrības "Pēdu stāsti" dalībnieks. Viņa darbu centrā visbiežāk ir dabas norises un tās iemītnieki, cilvēks fotogrāfijās parādās lielākoties purvu, mežu, upju un kalnu kontekstā. 

15.novembrī plkst. 19:00 Kalnciema kvartālā notiks pasākums "No Latvijas līdz Mongolijai un atpakaļ", kurā par vides un klimata pārmaiņām Latvijā un Mongolijā stāstīs Madara Peipiņa un Līga Rudzīte.

Nākamais tirdziņš – Cepuru tirgus 1. decembrī 10.00-16.00.

 

Reklāma
Reklāma

Sekojiet līdzi Kalnciema kvartāla programmai: 

www.kalnciemaiela.lv

facebook.com/kalnciemaiela

twitter.com/kalnciemaiela