26. februārī bezmaksas pasākums visai ģimenei "Pankūku karnevāls"

26. februārī plkst. 12.00 Eiropas Savienības mājā (Aspazijas bulvārī 28) mākslas spēļu Eiropas gadalaiki bērniem: ziema ietvaros notiks pasākums visai ģimenei Pankūku karnevāls.

Publicitātes foto.

FOTO: Mammamuntetiem.lv

Publicitātes foto.

Februārī — jestrā prieka un karnevālu mēnesī — pasākums Pankūku karnevāls Eiropas Savienības mājā mācīs priecāties un svinēt meteņus un masļeņicu! Nepratējiem būs iespēja iemācīties dejot bačatu — Dominikānā radušos romantiski kaislīgo un dienvidu jūras apdvesto mīlas un sāpju deju. Ikviens varēs izrotāt masku brilles, un, kā jau pienākas kārtīgā karnevālā, kopā izbaudīt pankūku priekus.

Visdažādāko tradīciju zināšanās ar klātesošajiem dalīsies Rēzeknes pilsētas mazākumtautību kultūras biedrību pārstāvji, bet karnevāla dejas mācīs dejotāji no deju studijas Evita. Pasākums notiks latviešu valodā, ber tajā varēs ieklausīties arī vairāku citu valodu krāsās.

Šī būs iespēja laikā, kad tik bieži tiek lietoti jēdzieni „asimilēšanās” un „integrēšanās”, ieraudzīt un saskatīt, kā mums līdzās, nepazaudējot savu identitāti un savdabību, dzīvo mazākumtautību pārstāvji.

Pasākuma mērķauditorija ir bērni no 6 līdz 12 gadu vecumam kopā ar vecākiem un vecvecākiem.
Pasākumi Eiropas Savienības mājā interesentiem pieejami bez maksas.

 

Reklāma
Reklāma