"Multikino" aicina apmeklēt operu "Madame Butterfly"

27. februārī kinoteātris Multikino aicina visus interesentus uz operas un baleta sezonas atklāšanu. Kā pirmizrāde tiks demonstrēta slavenā Džakomo Pučini opera Madame Butterfly (amerikāņu versija), Sanfrancisko operas iestudējumā.

Publicitātes foto.

FOTO: Mammamuntetiem.lv

Publicitātes foto.

Galvenās lomas šajā pasaulslavenās operas kino versijā atveido Brendons Jovanovičs, Metjū O'Neils, Patrīcija Račette, Reimonds Aketo un citi. Viena no iemīļotākajām un dramatiskākajām operām pasaulē. Madame Butterfly ir klasisks stāsts par mīlestības un kultūras sadursmi deviņpadsmitajā gadsimtā Japānā.


Ievērojama operas dziedātāja Patrīcija Račette (soprano), kura guvusi plašu atzinību uz slavenākajām pasaules skatuvēm, atveido geišu Čo-čo-sanu. Pinkertona lomā uz Sanfrancisko skatuves šajā iestudējumā debija - Ričarda Takera prēmijas laureāts, amerikāņu tenors Brendons Jovanovičs. Viņš izceļas ne tikai ar māku radīt spilgtus un kaislīgus tēlus, bet arī ar savu operdziedātāja prasmi. Kora un Sanfrancisko operas orķestra diriģents Donalds Rannikls apbur ar Pučini mūzikas partitūras skaistumu.


Pievērsiet uzmanību, ka sākot ar šī gada martu, kinoteātris Multikino aicina visus operas un balēta cienītājus uz tiešraidēm no labākajiem Eiropas un Krievijas operas teātriem. Pateicoties tiešraidēm HD kvalitātē, skatītājiem būs iespēja izbaudīt pasaulslavenas operas un baleta izrādes uz tādām skatuvēm, kā La Scala, L'Opera national de Paris, Vienna State Opera, Krievijas Lielais teātris un daudzām citām.

Reklāma
Reklāma


Madame Butterfly opera tiks radīta 27. februārī, plkst. 18.00 Multikino kinoteātrī, modes un izklaides centrā Rīga Plaza, Mūkusalas ielā 71.


Biļešu iepriekšpārdošana un papildus informācija par gaidāmajām tiešraidēm pieejama kinoteātra mājas lapā – www.multikino.lv.