26. februārī kino "Rīga" ar bērniem draudzēsies Zīļuks!

Sestdien, 26. februārī pl.12:00 kino Rīga ar studijas Animācijas brigāde jaunākās filmas Zīļuks īpašu izrādīšanu un filmiņas leļļu izstādi atsāksies MAMMADABA MULTI RĪTI – regulāri izglītojoši un iepriecinoši seansi bērniem ar filmām par dabu, zvēriem un brīnumiem, kas notiek mežā. Zīļuka pasaules pirmizrāde notiek Berlīnes filmu festivālā.

FOTO: Mammamuntetiem.lv

Publicitātes foto.

Margaritas Stārastes grāmatu varoni Zīļuku pazīst jau vairākas paaudzes, taču pirmo reizi savus draugus viņš uzrunās kustīgs – studijas Animācijas brigāde jaunākajā leļļu animācijas filmā Zīļuks. Pirms seansa pats Zīļuks un citi filmas varoņi būs klātienē apskatāmi leļļu izstādē uz lielās skatuves.


„Zīle ir kā simbols, kas iezīmē dabisku ciklu meža dzīvē – no mazas sēkliņas izaug liels koks, bet no koka vēlāk tiek radītas daudzas noderīgas lietas – piemēram, sērkociņi. Stārastes stāstā sērkociņi jaunajam Zīļukam kļūst par kājām, lai dotos tālāk pasaulē,” pārdomās dalās Roberts Strīpnieks, AS Latvijas valsts meži valdes priekšsēdētājs.


Mammadaba Multi rītu programmā būs arī citas studijas Animācijas brigāde aizraujošas leļļu filmas par dabu: Ledus pavēlnieks,

Rezgalības (Ziema),

Cūkas laime,

Putnu dienas ar ledu, ziemu, cūciņām, mazo pūcīti un citiem meža iemītniekiem galvenajās lomās.

Reklāma
Reklāma

 

Seansa garums: viena stunda un 10 minūtes. Biļešu cenas: Ls 2.50 pieaugušajiem, Ls 1.50 bērniem (bērniem līdz 6 gadu vecumam ieskaitot, ja sēž klēpī – ieeja bez maksas).

 

Mammdaba Multi rīti ir SIA Rīgas nami kino Rīga un AS Latvijas valsts meži veidots filmu cikls bērniem par dabu.

Nākamie seansi plānoti 19. martā pl.12.00 un 16. aprīlī pl.12.00.